KOSTNICA TV FILMY I FILMIKIGALERIANOWOŚCI KSIAŻKOWEFRAGMENTYKINO - ZAPOWIEDZI, PREMIERY          nasz serwis EOPINIER.PL

patronaty.jpg (2614 bytes)
FILMLITERATURATEORIAGRYFORUMLINKI
RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ

DO WYGRANIA DARY WILKA I T-SHIRT'ÓW KILKA

KOSTNICA I DOM WYDAWNICZY REBIS zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, w którym rozlosujemy 4 komplety zestawów nagród (DAR WILKA - Anne Rice i TSHIRT KOSTNICY).

Aby powalczyć o nagrodę należy rozwiązać nasze zadania i przesłać odpowiedzi na adres kostnica1@kostnica.com.pl do 6 grudnia w tytule wiadomości koniecznie wpisując DARY WILKA I T-SHIRT'ÓW KILKA

ZWYCIĘZCY:  Andrzej Jurga, Sebastian Polak, Kamila Jastrzębska, Krzysztof Trojan

ZADANIA KONKURSOWE:

1. PRZEDSTAWIONY FRAGMENT POCHODZI Z OKŁADKI - JAKIEJ ?

2. WAMPIRZY CYKL ANNE RICE TO:

a) KRONIKI WAMPIRÓW

b) PAMIETNIKI WAMPIRÓW

c) LISTA WAMPIRÓW

3. MIASTO ANNE RICE TO...

 

REBIS

DOM WYDAWNICZY REBIS www.rebis.com.pl

Wydawnictwo Rebis istnieje już ponad dwadziescia lat. Swą działalność rozpoczęło w sierpniu 1990 roku i przez lata wydaje książki z rozmaitych gatunków. Serwis Kostnica współpracuje z wydawnictwem od samego początku swojego istnienia.od wydawnictwa:

W 2010 roku skończyliśmy dwadzieścia lat. Nie zorganizowaliśmy żadnych wielkich obchodów, fet ani bankietów, za to uczciliśmy ten jubileusz jak na dobrą oficynę wydawniczą przystało!
Rok jubileuszowy zaczął się w styczniu w Bibliotece Narodowej w Warszawie odebraniem nagrody Wydawcy Roku 2009 dla REBISU (byliśmy pierwszym wydawnictwem założonym po 1989 roku, które otrzymało to wyróżnienie), a zakończył w grudniu w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie po raz jedenasty z rzędu otrzymaliśmy tytuł Przedsiębiorstwo FAIR PLAY.
W tym czasie gościliśmy kilkoro naszych pisarzy, m.in. takie gwiazdy, jak Jeffrey Archer, Elizabeth Gilbert i Amos Oz.Opublikowaliśmy także największy hit w naszej historii - Jedz, módl się, kochaj Elizabeth Gilbert (168 tys. egzemplarzy sprzedanych w samym tylko 2010 roku, obecnie nakład osiągnął ponad 340 tys. egzemplarzy).