KOSTNICA TV FILMY I FILMIKIGALERIANOWOŚCI KSIAŻKOWEFRAGMENTYKINO - ZAPOWIEDZI, PREMIERY          nasz serwis EOPINIER.PL

patronaty.jpg (2614 bytes)
FILMLITERATURATEORIAGRYFORUMLINKI
RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ
KONKURS BIBLIA UMARŁYCH

W związku z ukazaniem się powiesci BIBLIA UMARŁYCH Toma Knox'a, wydanej przez wydawnictwo Rebis mamy dla Was konkurs.

Do wygrania są egzemplarze BIBLII UMARŁYCH i aby powalczyć o jeden z nich należy poprawnie odpowiedzieć na nasze pytania.

PYTANIA:

1. Wymień tytuły powieści Tom'a Knox'a wydane przez Rebis.

2. Stolicą kraju Basków jest ...

3. Jak naprawdę nazywa sie Tom Knox ?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 16 czerwca pod adresem kostnica1@kostnica.com.pl w tytule maila podajemy "KONKURS BIBLIA UMARŁYCH"

 

  ZWYCIĘZCY: Jakub Kotar, Leon Juszczak, Karolina Kurzępa, Marek Kołek

REBISDOM WYDAWNICZY REBIS www.rebis.com.pl

Wydawnictwo Rebis istnieje już ponad dwadziescia lat. Swą działalność rozpoczęło w sierpniu 1990 roku i przez lata wydaje książki z rozmaitych gatunków. Serwis Kostnica współpracuje z wydawnictwem od samego początku swojego istnienia.od wydawnictwa:

W 2010 roku skończyliśmy dwadzieścia lat. Nie zorganizowaliśmy żadnych wielkich obchodów, fet ani bankietów, za to uczciliśmy ten jubileusz jak na dobrą oficynę wydawniczą przystało!
Rok jubileuszowy zaczął się w styczniu w Bibliotece Narodowej w Warszawie odebraniem nagrody Wydawcy Roku 2009 dla REBISU (byliśmy pierwszym wydawnictwem założonym po 1989 roku, które otrzymało to wyróżnienie), a zakończył w grudniu w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie po raz jedenasty z rzędu otrzymaliśmy tytuł Przedsiębiorstwo FAIR PLAY.
W tym czasie gościliśmy kilkoro naszych pisarzy, m.in. takie gwiazdy, jak Jeffrey Archer, Elizabeth Gilbert i Amos Oz.Opublikowaliśmy także największy hit w naszej historii - Jedz, módl się, kochaj Elizabeth Gilbert (168 tys. egzemplarzy sprzedanych w samym tylko 2010 roku, obecnie nakład osiągnął ponad 340 tys. egzemplarzy).