KOSTNICA TV FILMY I FILMIKIGALERIANOWOŚCI KSIAŻKOWEFRAGMENTYKINO - ZAPOWIEDZI, PREMIERY          nasz serwis EOPINIER.PL

patronaty.jpg (2614 bytes)
FILMLITERATURATEORIAGRYFORUMLINKI
RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ

 

KONKURS Z PAPER BACK

Razem z naszym najnowszym partnerem wydawnictwem PAPER BACK mamy dla Was konkurs a w nim do wygrania trzy pozycje z oferty PB.

TAM I Z POWROTEM, PIETIA I WITIA, TO CIAŁO  . . . te trzy ksiązki trafią do zwycięzcy, który poprawnie rozwiąże nasze zadanie i będzie miał tyle szczęścia, że zostanie wylosowany :)

Na odpowiedzi czekamy do 8 czerwca - wysyłajcie je na adres kostnica1@kostnica.com.pl w tytule wiadomości podając KONKURS Z PAPER BACK.

ZAGADKA:

Co lub kto łączy trzy nagrody książkowe w naszym konkursie  - i nie chodzi tu o wydawnictwo ?

ZWYCIĘZCA: Patryk Kłuszka

 

WYDAWNICTWO PAPER BACK www.paperback.strefa.pl 

Kim jesteśmy?

Stawiamy na nowoczesność i dobrą rozrywkę w najlepszym gatunku. Paperback to gwarancja literatury na najwyższym poziomie zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.
Nie zamykamy się w jednym gatunku.
Fantastyka, fantasy, horror, kryminał… książki bawią, uczą, wzruszają, są wspaniałą przygodą. Chcemy do niej Państwa zaprosić. Drogi Czytelniku, obiecać możemy jedno – książki wydawnictwa Paperback będą publikowane specjalnie dla Ciebie. Bo Paperback, to jakość i rozrywka na najwyższym poziomie.