IRON MAN – nowa kolekcja od De Agostini. Zbuduj zbroję superbohatera! - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

IRON MAN – nowa kolekcja od De Agostini. Zbuduj zbroję superbohatera!

Uwaga! Zamów kolekcję w przedsprzedaży -> http://bit.ly/kostnica-iron-man i wprowadź swój kod -> IRONMANPRO do zamówienia, a otrzymasz wyjątkowe prezenty – plecak i czapkę Iron Mana!

Żaden fan filmów i komiksów z Iron Manem w roli głównej nie może tego przegapić! Zbudowanie modelu legendarnej zbroi Tony’ego Starka będzie niesamowitą przygodą, która dostarczy Ci wielu wrażeń, a czytając kolejne zeszyty kolekcji, będziesz mógł ponownie przypomnieć sobie przygody superbohatera.

To wyjątkowa limitowa edycja na licencji Disneya, dzięki której zbudujesz bardzo szczegółowy model o wysokości 60 cm. Poszczególne jego części zostały odlane z metalu i tworzywa sztucznego. Zaprojektowane, wyprodukowane i pomalowane z najwyższą starannością.

Model zbroi wiernie odzwierciedla wszystkie szczegóły. Kolor czerwony i złoty w wysokiej jakości wykończeniu. Reaktor łukowy, repulsory rękawic i butów, a także kaski przyłbicowe mają wbudowane funkcjonalne światła. 52 zawiasy pozwalają dopasować model do różnych pozycji, a także sprawdzić jego wewnętrzny mechanizm. Dodatkowo gotowa zbroja Iron Mana posiada repulsory na butach, przechylne klapy na nogach i ramionach oraz światła, które symulują aktywację repulsorów.

Prenumeratorzy jak zwykle mogą liczyć na niższą cenę niż w kioskach oraz dodatkowe upominki takie jak: plakaty, segregator na zeszyty kolekcji, koszulka,power bank z logo Iron Mana czy głośnik bluetooth.

Dzięki dodatkowej ofercie Premium zamawiający otrzymają podstawę na model z oświetleniem LED.

Uwaga! Zamów kolekcję w przedsprzedaży -> http://bit.ly/kostnica-iron-man i wprowadź swój kod -> IRONMANPRO do zamówienia, a otrzymasz wyjątkowe prezenty – plecak i czapkę Iron Mana!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.