Site icon KOSTNICA – POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Niewidzialny front – Tomasz Rezydent REALNIE O EPIDEMII

Kojarzycie WORLD WAR Z Maxa Brooksa, książkę opisującą z pierwszej ręki historie globalnej zarazy zombie, teraz możecie przenieść się w realny świat epidemii.
Niewidzialny front to dziennik lekarza z pierwszych dni walki z koronawirusem. Niby książka nie pasująca do naszego serwisu, a jednak jest to na pewno ciekawa pozycja dla miłośników literatury o wszelkich „fantastycznych” epidemiach i obowiązkowy must have dla koronasceptyków.

Autor: Tomasz Rezydent
Kategorie: Książki / literatura faktu / felieton i reportaż
Typ okładki: okładka miękka
Wydawca: Rebis
Wymiary: 132 x 202
EAN: 9788381881982
Seria: Varia
Ilość stron: 320
Data wydania: 2020-11-10

Zapiski lekarza z pierwszej linii walki z koronawirusem, strachem i paniką.

Sięgając po tę książkę, poczujesz zapach szpitala, strachu i śmierci!

„Ta historia działa się na moich oczach. W moim dzienniku znajdziecie zarówno humor, niekiedy czarny, jak i tragiczne historie, które zapadły mi w pamięć. Absurdy organizacyjne, niekończące się dyżury, zagadki medyczne, jak również jedyne w swoim rodzaju relacje pomiędzy personelem medycznym w akcji. To także opowieści o pacjentach, którzy przeżyli koronawirusa bądź też znaleźli się w szpitalu zakaźnym zupełnie przypadkiem, na skutek spychologii i paniki, oraz tych, którym nie udało się pokonać tej strasznej choroby.

Chciałem pokazać, jak było naprawdę, niezależnie od narracji medialnej, propagandy sukcesu czy «koronaspiskowców» niewierzących w epidemię. Przeczytacie tu o tym, co działo się po przekroczeniu progu naszego jednoimiennego szpitala, czyli o rzeczach, których nie dowiecie się z żadnego innego źródła” – Tomasz Rezydent.

Exit mobile version