Site icon KOSTNICA – POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Twin Mirror™ – zagramy W THRILLER PSYCHOLOGICZNY

Twin Mirror to nadchodząca gra przygodowa opracowana i opublikowana przez Dontnod Entertainment i koprodukowana przez Shibuya Productions. Ma zostać wydany w grudniu 2020 roku dla systemów Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One. 

Twin Mirror™ to narracyjna gra przygodowa tworzona przez Bandai Namco Entertainment Europe we współpracy z DONTNOD Entertainment, czyli studio odpowiedzialne za wysoko ocenianą grę Life is Strange™. W tym psychologicznym thrillerze fabuła będzie napędzana decyzjami podejmowanymi przez gracza. Wraz z głównym bohaterem przeżyjemy emocjonującą podróż pełną dojrzałych motywów, takich jak powrót do domu, złamane serce, czy zmagania z dorosłością.

Sam Higgs chciał zerwać więzy z Basswood w Wirginii Zachodniej, ale okazały się one zbyt silne. Gdy ten były dziennikarz śledczy wraca do rodzinnego miasteczka na ostatnie pożegnanie z najlepszym przyjacielem, szybko staje się jasne, że w zagmatwanej historii jego życia pojawią się nowe rozdziały.Gdy okoliczności zmuszają Sama do zmierzenia się z przeszłością, ten czuje się rozdarty. Z jednej strony chce pojednać się z najbliższymi, z drugiej — wykorzystać swe nieprzeciętne zdolności intelektualne, by rozwikłać mroczne tajemnice miasteczka. Ale jak poznać, kto jest godny zaufania, kiedy nawet sobie nie można zaufać do końca?Nagradzani mistrzowie fabuły z DONTNOD zapraszają na kolejną pełną zwrotów akcji przygodę.

WCIĄGAJĄCY THRILLER PSYCHOLOGICZNY

Zatrać się w pełnej wątków, skomplikowanej fabule, która rozgrywa się w surowej rzeczywistości małomiasteczkowej Ameryki. W miarę postępów śledztwa Sam odkrywa gęstą sieć intryg, rozrzuconą po nastrojowych okolicach Basswood i zagarniającą jego barwnych mieszkańców.

WNIKNIJ DO WNĘTRZA NIEZWYKŁEGO UMYSŁU

Te same umiejętności dedukcji i wizualizacji, dzięki którym Sam został znakomitym dziennikarzem śledczym, mogą mu pomóc w rozwikłaniu obecnej zagadki. Rekonstruuj najważniejsze wydarzenia, poznawaj przeszłość bohatera i nie tylko — a wszystko po to, by odkryć prawdę drzemiącą głęboko w jego wyjątkowym umyśle.

WYBIERZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ

Każda decyzja, każdy kontakt i każde nowe odkrycie wpływa na kierunek prowadzonego przez Sama śledztwa i w ostatecznym rozrachunku decyduje o stopniu poświęcenia bohatera. Nie ma dobrych ani złych odpowiedzi — po prostu postępuj zgodnie z instynktem i wyznawanymi wartościami, aby stworzyć własną historię.

Exit mobile version