Bloodshot Odrodzenie tom 4 – Wyspa Bloodshotów - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Bloodshot Odrodzenie tom 4 – Wyspa Bloodshotów

4 tom Bloodshoota wydanego przez KBOOM, zabiera nas na wyspę, na której główny bohater pozna swoich poprzedników z czeronym znakiem na klatce piersiowej.

Prototypowi Bloodshoci to żołnierze np. czerwonoarmista, amerykański marines lądujący w Normandii podczas D-Day czy weteran z Wietnamu. Każdy z poprzedników Bloodshota ma swoją historię, którą przedstawi nam w komiksie, a razem spróbują opuścić wyspę gdzie stali się żywym celem dla treningu niejakiej DEATHMATE.

Co łączy Bloodshota z DEATHMATE, dowiecie się z tego wypełnionego akcją komiksu, który uzupełnia serię, skomplikowanego bohatera.

Seria Bloodshot jest naprawdę dynamiczna, brutalna i świetnie narysowana. Tom 4 to ponownie mistrzowskie operowanie kolorem, który ożywia rysunki.

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Mico Suayan
Tłumaczenie: Adam Rzatkowski
Wydawnictwo: KBOOM
Liczba stron: 188
Format: 170×260 mm
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-954323-7-8
Cena okładkowa: 69,00 zł
Premiera: 31 stycznia 2019
W albumie umieszczono materiał pierwotnie opublikowany w serii BLOODSHOT
REBORN #14-18 oraz wydaniu specjalnym BLOODSHOT REBORN 2016 ANNUAL #1.

WITA J NA WYSPIE BLOODSHOTÓW!
Bloodshot walczy o życie, uwięziony na bezludnej wyspie! Próbując odkryć prawdę szybko zauważa, że nie wylądował w tropikalnym raju… Otoczony przez swoje prototypy – Bloodshota z II wojny światowej, Bloodshota z czasów zimnej wojny oraz Bloodshota z wojny w Wietnamie, nasz bohater w końcu dowiaduje się, gdzie jego twórcy wysyłają emerytowanych żołnierzy. Czy ten oddział doświadczonych morderców ma szansę przetrwać we wrogiej dżungli i odkryć tajemnicę leżącą w jej centrum, zanim zostanie permanentnie wykluczony ze służby? Kim lub czym jest wiecznie czyhająca na nich DEATHMATE?
Gwiazdy komiksu Jeff Lemire (Extraordinary X-Men) oraz Mico Suayan (BLOODSHOT ODRODZENIE) wysyłają Bloodshota – z okrzykiem na ustach – w naładowaną akcją przygodę! Album WYSPA BLOODSHOTÓW podnosi poprzeczkę nawet dla najniebezpieczniejszego żołnierza uniwersum Valianta!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.