Czarne Łabędzie – Magdalena Książyk - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Czarne Łabędzie – Magdalena Książyk

„Czarne Łabędzie” to książka z gatunku fantastyka grozy autorstwa Magdaleny Książyk – prawniczki piszącej pod pseudonimem, osadzonej w nurcie fantasy, której jest zagorzałą orędowniczką i pasjonatką. Inspiracją dla autorki są podróże. Podziwia miasta starożytne, a w szczególności Rzym, w których historia zderza się ze współczesnością, tak jak w jej książkach. Prywatnie fanka wszelkiej maści literatury, w tym przede wszystkim powieści grozy, sensacji i thrillerów. 

„Czarne Łabędzie” to książka o miłości, dążeniu do wolności, ale i o konsekwencjach własnych wyborów. Pokazuje, że cechy, które uważamy za słabości, emocje, których chętnie byśmy się pozbyli, tak naprawdę są piękne, ponieważ są ludzkie, tworzą nas i sprawiają, że jesteśmy lepsi.

Sny to nie zawsze majaki zmęczonego umysłu. Laura wiedziała, że przewijające się przez jej myśli nocne mary to zaledwie początek wydarzeń, jakie mają ją spotkać. Nieznajomy, który nawiedza ją w snach, jest jej bliski, jednak wydaje się związany z nią w sposób dla niej niezrozumiały. Kiedy zostaje porwana i uwięziona, musi dokonać wyboru: czy pozostać tym, kim jest, dochować wierności swoim ideałom, jednocześnie stawiając na szali własne życie, czy wkroczyć w świat mroku, wampiryzmu i demonów, ryzykując zatracenie siebie.

Czy miłość rzeczywiście zwycięża wszelkie przeciwności? Czy wystarczy kochać, by pozostać dobrym człowiekiem? Czy dobro i zło są zawsze oddzielone wyraźną granicą, czy przeciwnie – pojęcia te mieszają się ze sobą, niczym płyny, które trudno rozdzielić. Każdy musi wybrać stronę, ale czy łatwo dostrzec tę właściwą?

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *