Danny Trejo – wspomnienia - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Danny Trejo – wspomnienia

Kultowa osoba i ikona, między innymi kina grozy Danny Trejo opublikuje 6 lipca wspomnienia zatytułowane Trejo: My Life of Crime, Redemption i Hollywood . Napisał je z wieloletnim przyjacielem i innym aktorem Donalem Logue (Gotham, Blade).

76-letni aktor ma na swoim koncie ponad 300 ról – w tym Machete, Spy Kids, From Dusk Till Dawn, Heat, The Devil’s Rejects i Breaking Bad, zanim jego kariera aktorska nabrała rozpędu, zmagał się z uzależnieniem od heroiny i pobytami w więzieniu.

288-stronicowa książka będzie dostępna w twardej oprawie , e-booku i audiobooku . Zostanie opublikowana jednocześnie w języku angielskim i hiszpańskim, a później dostosowana dla młodych czytelników.

„Wychowany w agresywnym domu, Danny od najmłodszych lat walczył z uzależnieniem od heroiny i przebywał w niektórych z najbardziej znanych więzień stanowych w kraju, w tym w San Quentin i Folsom, zanim zagrał w takich współczesnych klasykach, jak Heat, From Dusk to Dawn i Machete. . Teraz, w tym zabawnym, bolesnym i trzymającym w napięciu wspomnieniu, Danny prowadzi nas przez niesamowite wzloty i upadki swojego życia, w tym spotkanie z jednym z najbardziej znanych na świecie seryjnych morderców w więzieniu i pracę z legendami takimi jak Charles Bronson i Robert De Niro.

Odkupieńczy i bolesny, przejmujący i prawdziwy, Trejo jest portretem wspaniałego życia oraz niezapomnianej i wyjątkowej podróży przez tragedię, ból, a wreszcie sukces, który przeszywa i inspiruje.”

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.