UNIESIENIE – Stephen King – Elevation # PATRONUJEMY | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

UNIESIENIE – Stephen King – Elevation # PATRONUJEMY

WITAJCIE W CASTLE ROCK!
Scott Carey wciąż traci na wadze. Świetna wiadomość dla kogoś, kto zawsze miał lekki problem z nadwagą!  Tylko że on wygląda wciąż tak samo. Nikt z jego otoczenia nie uwierzyłby, że waga, na którą codziennie wchodzi, za każdym razem pokazuje mniej kilogramów. Niezależnie od tego, ile Scott zje i co na siebie włoży. Nawet hantle, które w momencie ważenia trzyma w rękach, nie mają na nią żadnego wpływu. Jak gdyby otaczał go kokon nieważkości.

Scott podchodzi do całej sprawy ze stoickim spokojem, bo, o dziwo, czuje się wspaniale, jakby jego przedziwna przypadłość wyzwalała w nim wszystko co najlepsze. Nawet kiedy zdaje sobie sprawę, że tajemniczy proces  przyśpiesza i Godzina Zero być może nadejdzie znacznie szybciej, niż przewidywał. Ale zanim to nastąpi…

UNIESIENIE – Stephen King
tytuł oryginału: ELEVATION
literatura anglojęzyczna
tłumaczenie: Danuta Górska
liczba stron: 176
ISBN: 978-83-8125-421-2
oprawa: twarda
data wydania: 31 października 2018
Tajemnicza przypadłość i zwykły człowiek, który w upiornym miasteczku Castle Rock wywoła rewolucję – zjednoczy ludzi, których dzieli wszystko.

Jesteśmy ledwo po premierze Outsidera Stephena Kinga, a już zapowiedziano kolejną produkcje mistrza. Wersja oryginalna będzie liczyć 144 strony, tytuł  Elevation, miejsce akcji Castle Rock. Mistrz nie próżnuje.

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *