"FEAR THE WALKING DEAD" POLSKA PREMIERA 6. SEZONU 12 PAŹDZIERNIKA O 22:00 NOWE ZDJĘCIA I OFICJALNY PLAKAT | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

„FEAR THE WALKING DEAD” POLSKA PREMIERA 6. SEZONU 12 PAŹDZIERNIKA O 22:00 NOWE ZDJĘCIA I OFICJALNY PLAKAT

Polska premiera 6. sezonu „Fear the Walking Dead” odbędzie się w poniedziałek 12 października o 22:00 oraz w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych – w nocy z 11 na 12 października o 3:00 – wyłącznie na kanale AMC Polska.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z naszymi wspaniałymi fanami tym plakatem – powiedział Lennie James, w imieniu obsady i ekipy produkcyjnej „Fear the Walking Dead”. Koniec ostatniego sezonu pozostawił Morgana w niebezpiecznej sytuacji. Nie możemy się doczekać, aż odkryjecie, co się stanie z nim i z resztą grupy tej jesieni. To będzie sezon pełen transformacji, członkowie drużyny będą musieli zmierzyć się z całkiem nowymi wyzwaniami. Niektórzy wyjdą z nich zwycięsko. Innym się nie uda. Za to wszyscy na pewno się zmienią.

6. sezon „Fear the Walking Dead” (premiera 12 października o 22:00) odkryje, co stało się z pozoru niemającą racji bytu rodziną zjednoczoną przez misję niesienia pomocy innym. Po tym, jak zostali rozdzieleni przez Virginię (Colby Minifie) i jej Pionierów, grupa jest rozproszona między oddalone od siebie osady. Ostatnia wiadomość Morgana (Lennie James) na końcu 5. sezonu wzywała bohaterów do tego, by „po prostu żyli” – nowy sezon pokaże, co to przesłanie oznacza dla każdej z osób. Niektórzy uznają stabilizację i możliwości czekające wewnątrz społeczności Virginii za intrygujące, inni pogrążą się w mroku, a pozostali zdecydują się walczyć przeciwko okolicznościom, które zostały im narzucone. Życie za murami utworzonymi przez Virginię wystawi każdego z nich na inną próbę oraz zmusi do zdefiniowania kim są w tym nowym świecie.

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Kirkman, Hurd, Nicotero i Alpert. Serial produkowany jest przez AMC Studios.

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *