God's Trigger w planie wydawniczym Techlandu na Polskę i świat | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

God’s Trigger w planie wydawniczym Techlandu na Polskę i świat

Wydawnictwo Techland ogłosiło, że wyda w Polsce i na świecie dzieło krakowskiego studia One More Level – God’s Trigger. Na Zachodzie gra będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej, a w Polsce doczeka się pudełkowego wydania.

God’s Trigger to gra akcji z widokiem top-down stworzona przez studio One More Level, twórcy m.in. Warlock vs Shadows. Miks strzelanki i slashera podany w komiksowej oprawie. Oferuje dynamiczną i bezpardonową rozgrywkę, w której znajdą się też elementy taktycznego planowania. Twórcy stworzyli tryb Divine Focus, w wolnym tłumaczeniu – „boskie skupienie”, który sprawia, że czas płynie tylko w momencie poruszania się bohatera.

God’s Trigger, którego prezentację można zobaczyć na tegorocznym Gamescom w Kolonii, przenosi koncepcję drużynowego co-opa na całkiem nowy poziom. Niecodzienny sojusz Anioła i Demonicy musi stawić czoła Czterem Jeźdźcom Apokalipsy i zapobiec zniszczeniu całego życia na Ziemi. Grę, podczas wcześniejszych prezentacji dla mediów, określano jako polską odpowiedź na Hotline Miami. W God’s Trigger dostępne będzie kilka trybów rozgrywki. Gracz będzie mógł zatem spróbować kampanii dla pojedynczego gracza lub wypróbować swoich sił w trybie kooperacji.

 

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *