Grzegorz Gajek – Szaleństwo przychodzi nocą, John Everson – Cokolwiek zechcesz | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Grzegorz Gajek – Szaleństwo przychodzi nocą, John Everson – Cokolwiek zechcesz PATRONUJEMY

Grzegorz Gajek – Szaleństwo przychodzi nocą

Grzegorz Gajek Szaleństwo przychodzi nocą. Powieść grozy. Wydawnictwo Dom Horroru, 2017 r. 220 stron, miękka okładka

Staniek miał dziesięć lat, kiedy matka wywiozła go z okupowanej przez Hitlerowców Warszawy na wieś, gdzie wydawało się, że będą bezpieczni. Jednak to właśnie tam Staniek napotkał przedwieczne zło, które miało mu towarzyszyć przez całe życie. Długo pozostawało uśpione. W tym czasie zmienił się świat, zmieniła się Polska, Staniek z chłopca stał się starcem. Ale ono pozostało takie samo. I w końcu, po sześćdziesięciu latach – przebudziło się. Koszmar z dzieciństwa zaczyna się od nowa, tylko że tym razem może pochłonąć wszystkich, których Staniek kocha.

Każdy naród ma swoje demony. „Szaleństwo przychodzi nocą” to opowieść o naszych demonach, o szaleństwie, które odziedziczyliśmy po przodkach.

John Everson – Cokolwiek zechcesz

John Everson Cokolwiek zechcesz. Antologia grozy. Wydawnictwo Dom Horroru, 2017 r. , miękka okładka, 220 stron

Jeśli trzymasz w rękach tę książkę, musisz wiedzieć, czego chcesz… A dostaniesz to, co mroczne, niepojęte, co kłębi się w zakamarkach duszy, spływa krwią, pachnie seksem, wgryza się w umysł i ciało. Nawet jeśli świat wokół jest skąpany w słonecznym blasku, John Everson zaprowadzi Cię w rejony, gdzie kładzie się cień, gdzie czają się mroczne żądze, perwersje, degeneracje. Masz w swych dłoniach zbiór pięciu nowel i opowiadań mistrza horroru – Johna Eversona. Wstąp do świata, do którego nie wszyscy zostają zaproszeni. Dajemy Ci… „Cokolwiek zechcesz”.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.