Grzegorz Gajek – Szaleństwo przychodzi nocą, John Everson – Cokolwiek zechcesz | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Grzegorz Gajek – Szaleństwo przychodzi nocą, John Everson – Cokolwiek zechcesz PATRONUJEMY

Grzegorz Gajek – Szaleństwo przychodzi nocą

Grzegorz Gajek Szaleństwo przychodzi nocą. Powieść grozy. Wydawnictwo Dom Horroru, 2017 r. 220 stron, miękka okładka

Staniek miał dziesięć lat, kiedy matka wywiozła go z okupowanej przez Hitlerowców Warszawy na wieś, gdzie wydawało się, że będą bezpieczni. Jednak to właśnie tam Staniek napotkał przedwieczne zło, które miało mu towarzyszyć przez całe życie. Długo pozostawało uśpione. W tym czasie zmienił się świat, zmieniła się Polska, Staniek z chłopca stał się starcem. Ale ono pozostało takie samo. I w końcu, po sześćdziesięciu latach – przebudziło się. Koszmar z dzieciństwa zaczyna się od nowa, tylko że tym razem może pochłonąć wszystkich, których Staniek kocha.

Każdy naród ma swoje demony. „Szaleństwo przychodzi nocą” to opowieść o naszych demonach, o szaleństwie, które odziedziczyliśmy po przodkach.

John Everson – Cokolwiek zechcesz

John Everson Cokolwiek zechcesz. Antologia grozy. Wydawnictwo Dom Horroru, 2017 r. , miękka okładka, 220 stron

Jeśli trzymasz w rękach tę książkę, musisz wiedzieć, czego chcesz… A dostaniesz to, co mroczne, niepojęte, co kłębi się w zakamarkach duszy, spływa krwią, pachnie seksem, wgryza się w umysł i ciało. Nawet jeśli świat wokół jest skąpany w słonecznym blasku, John Everson zaprowadzi Cię w rejony, gdzie kładzie się cień, gdzie czają się mroczne żądze, perwersje, degeneracje. Masz w swych dłoniach zbiór pięciu nowel i opowiadań mistrza horroru – Johna Eversona. Wstąp do świata, do którego nie wszyscy zostają zaproszeni. Dajemy Ci… “Cokolwiek zechcesz”.

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *