HORROR „RAZ, DWA, TRZY… WCHODZISZ DO GRY!” W KINACH OD 10 LISTOPADA - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

HORROR „RAZ, DWA, TRZY… WCHODZISZ DO GRY!” W KINACH OD 10 LISTOPADA

10 listopada do kin wejdzie amerykański horror „Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!”, którego producentami są legendarni bracia Russo.
W rolach głównych zobaczymy Asę Butterfielda („Sex Education”) i Natalię Dyer („Stranger Things”).

„To tylko zabawa, dopóki komuś nie stanie się krzywda” – rodzice zwykli nas ostrzegać, gdy byliśmy mali. A jeśli zabawa w chowanego, wisielca czy berka posunie się za daleko? Akcja horroru rozgrywa się w legendarnym Salem, gdzie grupa nastolatków odkrywa przeklęty nóż z prowokującym zaklęciem. Uwolniony demon zmusza ich do grania w makabryczne, śmiercionośne wersje gier z dzieciństwa, stawiając przerażające ultimatum: grasz lub giniesz.

„Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!” to wciągający debiut reżyserski Eren Celeboglu i Ariego Costy, którzy pisząc scenariusz mieli w głowie wizję studia Amblin, które spotyka się
z Johnem Carpenterem. W opowieści o tym, jak w dziecięcych zabawach kryje się zaskakujący element okrucieństwa, który czasem wymyka się spod kontroli, twórcy postanowili połączyć emocjonalny realizm „E.T.” z horrorem „Halloween”.

W rolach głównych obok Asy Butterfielda i Natalii Dyer zobaczymy również Benjamina Evana Ainswortha („Pinokio”) i Lauren Marsden („Egzorcysta papieża”).

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *