Killing Floor 2 na PS4™ - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Killing Floor 2 na PS4™

Przemierzaj piekielne tereny zainfekowanej Europy i zmierz się z hordami upiorów w Killing Floor 2 na PS4™.

W Killing Floor 2 gracze trafiają do Europy kontynentalnej, gdzie katastrofa spowodowana nieudanym eksperymentem Horzine Biotech zaczęła się rozprzestrzeniać w niepowstrzymanym tempie, doprowadzając do paraliżu Unii Europejskiej. Miesiąc po wydarzeniach z pierwszej części Killing Floor klony mutantów są wszędzie, cywilizacja przestaje istnieć, środki łączności nie działają, rządy upadły, a siły wojskowe są systematycznie eliminowane. Europejczycy dobrze się znają na sztuce przetrwania i mają instynkt samozachowawczy. Ci, którzy ocaleli, ukrywają się. Nie wszyscy stracili nadzieję… Grupa cywilów i najemników połączyła siły, aby walczyć z mutantami i założyła prywatnie finansowane bazy operacyjne w całej Europie. Gracze zostają wysłani do stref zaatakowanych przez zetów, aby wytropić klony mutantów i się ich pozbyć.

• Walcz u boku znajomych w sześcioosobowym trybie kooperacji lub w pojedynkę, jeśli nie boisz się zmierzyć ze strachem.
• Wciel się w członka Zed i eliminuj ocalałych ludzi w emocjonującym trybie PvP dla 12 graczy.
• Korzystaj z wszelkiego uzbrojenia, od nowoczesnej broni wojskowej po prymitywną broń improwizowaną.
• Nadaj głębię swojej rozgrywce dzięki rozszerzonym dodatkom dla postaci i systemowi rozwoju.
• Gra dostosowana do PS4™ Pro.

Killing Floor 2 debiutuje na PC, PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro
Od dziś na polskim rynku dostępna jest kooperacyjna strzelanina FPP – Killing Floor 2. Wydawnictwo Techland, będące polskim partnerem Koch Media, przypomina o premierze i zaprasza do obejrzenia przygotowanego z tej okazji trailera. Killing Floor 2 dostępny jest na PC, PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro. Gra w Polsce ukaże się we wzbogaconej dodatkami edycji.
Kontynuacja gry Killing Floor, która sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy na PC, zalicza konsolowy debiut. Rewelacyjne strzelanie i niesamowicie brutalna otoczka zostały wsparte płynnym sterowaniem, ostrzejszymi teksturami i zdecydowaną poprawą jakości. Premiera Killing Floor 2 jest ukoronowaniem etapu Early Access na Steam, który okazał się nie lada sukcesem. Killing Floor 2 we wczesnym dostępie to ponad milion sprzedanych kopi.
Premierowy trailer Killing Floor 2 dostępny jest pod adresem: https://youtu.be/MDQ6pqzZavQ
“W prace nad Killing Floor 2 włożyliśmy nasze serca, a opinie graczy w trakcie Early Acces okazały się nieocenione” – mówi John Gibson, prezes dewelopera gry – Tripwire Interactive. „Chcieliśmy oddać w ręce fanów produkt z wartką akcją znaną z poprzedniej odsłony. Zależało nam również, żeby osoby nie zaznajomione z serią zasmakowały tego przyjemnego okrucieństwa, które pokochały miliony graczy. Premiera Killing Floor 2 na PC i konsolach PlayStation 4 Pro i PlayStation 4 to dla nas ogromny krok. Wszyscy w Tripwire Interactive są tym faktem niezmiernie podekscytowani”.
Killing Floor 2 debiutuje na rynku 18 listopada w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Gra na wszystkich platformach dostępna jest w cenie 159,90 zł. Wersja PC to zapakowane w stalowe pudełko wydanie LIMITED EDITION zawierające: magnes 3D, dwustronny plakat, rozpiskę klawiszy oraz dodatki cyfrowe (pierwsza część Killing Floor, soundtrack Killing Floor 2, ponad 200-stronicowy artbook Killing Floor 2, postać DJ Scully z unikatowym zestawem głosów, twarzy i skórek oraz inne dodatkowe przedmioty dla postaci). Wersję konsolową również wzbogacono cyfrowymi dodatkami: 6 bonusowych postaci, dodatkowego przedmioty dla postaci (słuchawki, okulary 3D, meloniki), ponad 200-stronicowy cyfrowy artbook.

Data wydania: 2016
Cykl: Killing Floor
Producent: Tripwire Interactive
Wydawca: Tripwire Interactive
Platformy: PlayStation 4, Microsoft Windows, Linux

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *