Masters of Make-Up Effects: A Century of Practical Magic – ALBUM - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Masters of Make-Up Effects: A Century of Practical Magic – ALBUM

Album ukaże się 6 września nakładem Welbeck Publishing. Został napisany przez legendę efektów specjalnych Howarda Bergera (Kill Bill, Scream, The Chronicles of Narnia) i dziennikarza Marshalla Juliusa.

320-stronicowa książka, w twardej oprawie przedstawia ewolucję praktycznych efektów z nieopowiedzianymi historiami i nigdy wcześniej nie widzianymi zdjęciami. Zawiera przedmowę autorstwa filmowca Guillermo del Toro i posłowie autorstwa Setha MacFarlane’a, twórcy Family Guy.

Zawiera wgląd od ponad 50 artystów efektów makijażu, w tym Rick Baker, Tom Savini, Greg Nicotero, Alec Gillis i Kevin Yagher, a także aktorów takich jak Doug Jones, Robert Englund, James McAvoy, Bruce Campbell i Doug Bradley oraz reżyserów Mick Garris i John Landis.

Bogato ilustrowana setkami zdjęć zza kulis, z których wiele nigdy wcześniej nie było widocznych w druku ani w mediach społecznościowych, prezentuje niektóre z najbardziej kultowych efektów makijażu wszechczasów, jednocześnie ujawniając, w jaki sposób powstały. własne słowa artystów.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.