"Nie ma jej" – nowy thriller JOY FIELDING! | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

“Nie ma jej” – nowy thriller JOY FIELDING!

Kolejny thriller bestsellerowej Joy Fielding!

Nie ma jej  to pełna psychologicznego napięcia i ludzkiego dramatu opowieść o rozdartej rodzinie
i szokującej prawdzie, która kryje się w zgliszczach tej rodziny.

Caroline Shipley wraz z mężem Hunterem i dwiema córeczkami, Michelle i Samanthą, wyjeżdża
do meksykańskiego kurortu Baja, żeby uczcić rocznicę ślubu. Namówiona przez  męża zostawia dziewczynki  bez opieki w apartamencie hotelowym i schodzi z Hunterem na kolację. Po powrocie dokonuje przerażającego odkrycia: dwuletnia Samantha zniknęła.

Caroline czekają lata udręki. Próbuje ratować rozpadające się małżeństwo, jest nękana przez media, które piętnują ją jako zimną, nieodpowiedzialną matkę, musi też radzić sobie ze skłonną do zachowań autodestrukcyjnych starszej córki. Borykając się z tymi problemami, rozpaczliwie chwyta się nadziei,
że Samantha kiedyś się odnajdzie. Pewnego dnia otrzymuje telefon. Głos młodej dziewczyny w słuchawce oznajmia: „ Chyba jestem pani córką”.

Joy Fielding – kanadyjska pisarka, autorka kilkunastu bestsellerów „New York Timesa”, znana z wielu powieści łączących intrygę kryminalną z celnymi obserwacjami obyczajowymi. Nakładem wydawnictwa Świat Książki ukazały się m.in. Morderstwa nad Shadow Creek, Laleczka, Zabójcze piękno, Strefa szaleństwa, Ulica Szalonej Rzeki, Martwa natura.

26 kwietnia w księgarniach

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *