Niewidzialny człowiek 06.03.2020 - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Niewidzialny człowiek 06.03.2020

The Invisible Man

To, czego nie widzisz, może cię zranić. Laureatka nagrody Emmy – Elisabeth Moss („To my”, „Opowieść podręcznej”) we współczesnej przerażającej opowieści o obsesji. Całość inspirowana jest klasyczną postacią Niewidzialnego Człowieka.

Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass (Moss) ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry (Harriert Dyer) oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości (Aldis Hodge). Kiedy jej mąż (Oliver Jakcson-Cohen) popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem.

Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Ale jak udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.

The Invisible Man to nadchodzący horror napisany i wyreżyserowany przez Leigh Whannell. Film jest współczesną adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa H. G. Wellsa i jest restartem serii filmów The Invisible Man.

Data premiery: 6 marca 2020 (Polska)
Reżyseria: Leigh Whannell
Na podstawie: Niewidzialny człowiek
Studia filmowe: Blumhouse Productions, Nervous Tick, Goalpost Pictures
Scenariusz: Leigh Whannell, Herbert George Wells

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.