NÓŻ W NOCNEJ CISZY | DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI | OD 6 GRUDNIA w kinach - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

NÓŻ W NOCNEJ CISZY | DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI | OD 6 GRUDNIA w kinach

Rok po wigilii Bożego Narodzenia i uratowaniu miasta przed psychotycznym zabójcą, życie Winnie Carruthers jest dalekie od ideału. Kiedy wypowiada życzenie, że wolałaby nigdy się nie urodzić, trafia do koszmarnego równoległego uniwersum i odkrywa, że bez niej wszystko mogłoby potoczyć się o wiele, wiele gorzej. Teraz zabójca powrócił, a ona musi połączyć siły z miejscowymi odmieńcami, aby wskazać mordercę i wrócić do własnej rzeczywistości.

Reżyser Tyler MacIntyre tak mówi o filmie:
Pochodzę z małej miejscowości, gdzie obchody Bożego Narodzenia są traktowane bardzo poważnie. Świąteczne filmy wywarły duży wpływ na moje dzieciństwo. Już w młodości byłem fanem horrorów i ciągnęło mnie w stronę takich tytułów jak „Wigilijny Show” lub „Miasteczko Halloween”. Te filmy, mimo, że zawierały element makabry, były także pełne emocji.

„Nóż w nocnej ciszy” należy do tej samej tradycji – filmów równocześnie mrocznych i podnoszących na duchu. To propozycja dla tych, którzy lubią zebrać się wokół choinki, żeby obejrzeć „Krzyk” lub „Czarne święta”. To zabawna i straszna produkcja pełna zwrotów akcji, która jest odpowiednia dla każdego, kto zechce wyruszyć z nami w świąteczną podróż.

It’s A Wonderful Knife
Horror
Czas trwania: 90 min. Od lat: 15 Produkcja: USA [2023]

Premiera: 06.12.2023 (Polska)

Reżyseria
Tyler MacIntyre

Scenariusz
Michael Kennedy

Obsada
Cassandra Naud, Justin Long, Joel McHale

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *