Polski horror Agony | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Polski horror Agony

Wydawnictwo Techland – partner Koch Media – wprowadza na rodzimy rynek Agony – oczekiwany horroru autorstwa Madmind Studios. Premiera 29 maja na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Produkcja przeniesie gracza w sam środek piekła, a jego zadaniem w brutalnym świecie – oprócz walki o przetrwanie – będzie rozwiązanie tajemnicy Czerwonej Bogini. Ta bowiem nie tylko stworzyła miejsce przepełnione cierpieniem i rozpaczą, ale jako jedyna zna drogę ucieczki z tego horroru. Nękany przez koszmarne stworzenia gracz uczy się jednak z czasem przejmować kontrolę nad demonami i zagubionymi duszami, by spróbować uciec z piekła.

Agony posiada pełnoprawny tryb fabularny, a także system wyzwań, który losowo generuje poziomy do eksploracji celem osiągnięcia jak najwyższego wyniku podczas ich przechodzenia.

Madmind Studio powstało w 2016 i składa się z weteranów branży wcześniej pracujących przy czołowych polskich produkcjach AAA. Studio startowało mając dziewięciu pracowników, obecnie podwoiło ilość zatrudnionych. Produkcja gry została ufundowana podczas zakończonej sukcesem zbiórki na platformie Kickstarter.

Share
Tags:

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *