Przestraszenia. Horror na faktach – słuchowisko / audiobook | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Przestraszenia. Horror na faktach – słuchowisko / audiobook

AUTOR: JERZY STACHOWICZ,AGNIESZKA HASKA CZYTA: JAKUB WIECZOREK

“Czujesz, że chce ci się spać, powieki zaczynają ci ciążyć? Marzysz tylko o tym, żeby przyłożyć głowę do poduszki? Uważaj, to może nie być zwykłe zmęczenie albo niewyspanie – być może powróciła najbardziej tajemnicza i przerażająca epidemia, jaka nawiedziła świat w XX wieku. Epidemia „ostatniej romantycznej choroby” – snu zamieniającego ludzi w zombie. Tak, zombie. Tak, opisana tu historia to wyłącznie fakty. Agnieszka Haska i Jerzy Stachowicz przedstawiają “”Przestraszenia””, czyli historie tak przerażające, że nie mogą być prawdziwe. A jednak – opierając się wyłącznie na faktach, autorzy odtwarzają najbardziej tajemnicze i niezwykłe historie, które do dziś mrożą krew w żyłach. Serial Storytel Original czyta Jakub Wieczorek.”

W murach żeńskich klasztorów dzieją się rzeczy straszne. Historie, po których usłyszeniu trudno o spokojny sen. Najbardziej przerażającą jest ta o kobiecie żywcem zamurowanej w klasztorze przez swoje zakonne koleżanki. Na kilkadziesiąt lat. Oto prawdziwa opowieść o Barbarze Ubryk, pogrzebanej żywcem w Krakowie w roku 1848. Agnieszka Haska i Jerzy Stachowicz przedstawiają “Przestraszenia”, czyli historie tak przerażające, że nie mogą być prawdziwe. A jednak – opierając się wyłącznie na faktach, autorzy odtwarzają najbardziej tajemnicze i niezwykłe opowieści, które do dziś mrożą krew w żyłach.

Myślisz, że nawiedzone domy stoją na odludziu? Duchy kojarzą ci się z gotyckimi zamkami i lochami, albo domkami gdzieś w Ameryce? To stereotypy. Duchy potrafią straszyć nawet w wielkich miastach, a nawiedzone bywają kamienice przy ruchliwych ulicach. Nie wierzysz? Posłuchaj. Agnieszka Haska i Jerzy Stachowicz przedstawiają trzeci odcinek serialu Storytel Original “Przestraszenia”, w którym opowiedzą między innymi o Marymonckiej zjawie i przeklętym domu na ulicy Wilczej w Warszawie.

Serial Storytel Original
czyta Jakub Wieczorek.

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *