Przybysz – Agnieszka Majczyna – DEBIUT - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Przybysz – Agnieszka Majczyna – DEBIUT

Na początku czerwca 2022 roku nakładem Wydawnictwa AlterNatywnego ukazuje się debiutancka powieść Agnieszki Majczyny pod tytułem „Przybysz”.

Bohaterami są warszawski policjant, komisarz Robert Wilczyński i Marek Barnet, specjalista od zjawisk paranormalnych, absolwent Szkoły i mag. W mieście giną ludzie bestialsko mordowani przez coś co nie pochodzi z naszego świata. Policja prosi o pomoc konsultantów Beatę Docecką i Krzysztofa Tyneckiego.

Bestialskie morderstwa wstrząsają Warszawą, a stopień okrucieństwa zatrważa nawet doświadczonych policjantów.

Komisarz Robert Wilczyński przejmuje sprawę. Już na pierwszy rzut oka nie ma wątpliwości, że w zbrodni uczestniczyły istoty nie z tego świata. Prosi o pomoc swojego przyjaciela, maga – Marka Barneta.

Z każdym krokiem, który powinien prowadzić do rozwikłania zagadki brutalnych mordów, sprawa się komplikuje. Giną kolejne osoby, a z innych wymiarów przenikają tajemnicze postaci.
Nawet we własnym domu nie można czuć się bezpiecznie… Demony zaznaczają swoją obecność wszędzie, gdzie tylko pojawią się policjanci.

Czy tajemniczy PRZYBYSZ okaże się sprzymierzeńcem czy wrogiem? Czy legenda o pojawieniu się dwóch potężnych ludzi, którzy będą w stanie pokonać bestię, może być prawdziwa?

„Przybysz” to powieść, w której dobrze nam znana codzienna rzeczywistość miesza się z wymiarami istniejącymi pozornie tylko w wyobraźni. Wartka akcja godna rasowego kryminału i zdarzenia przyprawiające o dreszcze miłośników horroru sprawią, że nie oderwiecie się od książki.

Wydawnictwo Alternatywne

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.