Rysa – Igor Brejdygant już 22 sierpnia! | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Rysa – Igor Brejdygant już 22 sierpnia!

Współczesna Warszawa. Do wydziału zabójstw trafia Monika – policjantka po przejściach. Czy uda jej się wyjaśnić serię morderstw dokonywanych w Warszawie? Czy poradzi sobie z patriarchalnym światem policji? Jedno jest pewne. Wszelkie tropy zaprowadzą ją do własnej przeszłości. Do rysy….

Igor Brejdygant, jeden z najbardziej obiecujących polskich autorów kryminałów, powraca z nową powieścią. Jeszcze bardziej sensacyjną. Poruszającą i wciągająca. Emocje gwarantowane do ostatniej strony. Premiera Rysy już 22 sierpnia.

W Warszawie ginie bezdomny alkoholik. Prowadząca śledztwo komisarz Monika Brzozowska przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż o porachunki kloszardów. Szczególnie kiedy jej przypuszczenia potwierdzają kolejne zbrodnie o podobnym charakterze. Wszelkie tropy prowadzą ją do własnej przeszłości, a grzechy ofiar wiążą się z błędami młodości samej Brzozowskiej. Komisarz zostaje wplątana w niebezpieczną grę, która pochłania cały misternie ułożony przez lata świat. Okazuje się, że tylko pozornie poradziła sobie z przeszłością. Rysa ciągle w niej jest.

Historia o lęku przed własnym nieznanym obliczem, przed historią, która umyka w odmęty niepamięci, przed czymś, co stało się dawno temu i co rzutuje na współczesne zdarzenia. Opowiedziana przez mężczyznę historia o kobiecie, która stara się wygrać z dręczącymi lękami i ocalić samą siebie.

Jeśli chcecie uczestniczyć w śledztwie pani komisarz Brzozowskiej musicie mieć stalowe nerwy. Czeka was oszałamiająca jazda przez ostre zakręty fabuły, na krawędzi przepaści, w którą można wpaść razem z bohaterką, przez ciemność jej skomplikowanej psychiki. Czy na końcu tunelu świeci jakiekolwiek światło? Dowiecie się na końcu tej wspaniałej powieści, czytając ją jednym tchem!

Cezary Harasimowicz 

Zakochałem się w Monice. I w książce. Widać, że facet wie o czym pisze. Moje klimaty!

Wojtek Miłoszewski

Wyjątkowa powieść o policjantce, rozdartej pomiędzy otchłanią zbrodni i czeluścią własnej przeszłości

Leszek Koźmiński “Kryminalna Piła”

Igor Brejdygant (ur. 1971 w Poznaniu) – polski scenarzysta, reżyser, fotograf i pisarz. Studiował na Wydziale Produkcji Filmowej i Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi. Twórca scenariuszy m.in. do Zbrodni, Prostej historii o morderstwie, Palimpsestu i serialu Paradoks. Na podstawie scenariusza tego ostatniego powstała książka Paradoks. Autor wydał też powieść Szadź.

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *