Shadow Tactics w pudełkowym wydaniu premium Shogun Edition | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Shadow Tactics w pudełkowym wydaniu premium Shogun Edition

st_box3d_smallShadow Tactics – gra okrzyknięta następcą kultowej serii Commandos – trafi do Polski w bogatej edycji premium nazwanej Shogun Edition. Gra zadebiutuje na rynku 6 grudnia, a gracze znajdą w pudełku szereg dodatków.

Shadow Tactics w pudełkowym wydaniu premium Shogun Edition wyłącznie w Polsce
Produkcja Daedalic Entertainment pod tytułem Shadow Tactics: Blades of Shogun jest kolejną, którą Wydawnictwa Techland wprowadza na rynek w bogatej edycji premium. Taktyczna strategia rozgrywająca się w czasach feudalnej Japonii, okrzyknięta następcą kultowej serii Commandos, trafi na polski rynek 6 grudnia. Wraz z Shogun Edition gracze otrzymają szereg dodatków.
“Tym razem nasze wydanie premium to ukłon w stronę fanów taktycznej walki oraz gier takich jak Commandos, Jagged Alliance czy Desperados. Shadow Tactics czerpie garściami z tych wspominanych do dziś przez graczy produkcji i dodaje od siebie unikatowy setting Kraju Kwitnącej Wiśni.” – mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Wydawnictwie Techland. “Do wersji premium trafiają szczególne produkcje. Wysoka jakość tych wydań jest jednym ze znaków rozpoznawczych naszego wydawnictwa.” – dodaje.

Oprócz gry w skład Shogun Edition wejdą następujące dodatki:
* Ponad 100-stronicowy artbook połączony z poradnikiem
* 5 kart przedstawiających głównych bohaterów z ich unikatowymi zdolnościami
* 5 pocztówek z gry
* Mapa oraz fanowski plakat
* Płyta ze ścieżką dźwiękową
* Drukowana rozpiska klawiszy i przycisków na padzie
* Certyfikat ninja

shadow-tactics-1
Shadow Tactics: Blades of Shogun to szereg złożonych misji wymagających taktycznego myślenia. Do dyspozycji gracza zostaje oddana piątka bohaterów. Ninja najlepiej czuje się pod osłoną cienia, a samuraj Mugen dzięki sile potrafi walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Gejsza Aiko to mistrzyni kamuflażu, Yuki specjalizuje się w zastawianiu pułapek, z kolei Takuma – w atakach z dystansu. Tylko w pełni wykorzystując indywidualne predyspozycje każdej postaci gracze będą w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.
Shadow Tactics: Blades of Shogun pojawi się w Polsce na PC już 6 grudnia, wydanie Shogun Edition będzie dostępne w cenie 129,90 zł. Całość przedstawia grafika z wizualizacją wydania.

shadow_tactics_wizualizacja_zawartosci

shadow-tactics-2

shadow-tactics-3

shadow-tactics-4

shadow-tactics-5

shadow-tactics-6

shadow-tactics-7

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *