SOBOTY PEŁNE GROZY W STYCZNIU OD 22:00 NA KANALE AMC - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

SOBOTY PEŁNE GROZY W STYCZNIU OD 22:00 NA KANALE AMC

W styczniu na kanale AMC atmosfera będzie naprawdę gęsta, a to za sprawą trzymających w napięciu filmów! Wśród zapowiadanych produkcji jest m.in. thriller „Radiowóz” z Kevinem Baconem jako bezwzględnym szeryfem na tropie nastoletnich przestępców. Film „Nie oddychaj” to również propozycja dla widzów o mocnych nerwach. Stephen Lang wciela się tutaj w niewidomego weterana wojennego, który okazuje się nie być tak bezbronny jak mogłoby się wydawać. Kanał AMC zaprasza także do odwiedzin „Dzielnicy Lakeview”. Młode międzyrasowe małżeństwo, w tych rolach Patrick Wilson i Kerry Washington, odkryje, że ich wymarzony dom ma jedną dużą wadę – mieszkającego tuż obok funkcjonariusza policji (Samuel L. Jackson), któremu przeszkadza tego typu związek.

RADIOWÓZ (2015) sobota, 2 stycznia o 00:05

Dwóch zbuntowanych chłopców odnajduje ukryty na zacisznej polanie opuszczony samochód policyjny. Postanawiają wybrać się nim na przejażdżkę. Gdy szeryf
z małego miasteczka (Kevin Bacon) wyrusza na poszukiwania swojego zaginionego wozu, chłopcy znajdują się w centrum morderczej gry w kotka i myszkę, a jedynym wyjściem z tej sytuacji jest nadepnięcie na gaz – na tyle mocno, na ile pozwoli auto gliniarza.

Tytuł: Radiowóz (Cop Car)
Reżyser: Jon Watts
Występują: Kevin Bacon, Shea Whigham, Camryn Manheim, James Freedson-Jackson

PACIFIC HEIGHTS (1990) sobota, 9 stycznia o 22:00

Patty i Drake chcą, aby mężczyzna, któremu wynajmują mieszkanie, zapłacił czynsz. On odmawia. Para chce więc, by się wyprowadził. On znów stawia opór. Najemca, który jest socjopatą i oszustem, zrobił wszystko, aby prawo było po jego stronie.

Tytuł: Pacific Heights
Reżyseria: John Schlesinger
Występują: Melanie Griffith, Matthew Modine, Michael Keaton

NIE ODDYCHAJ (2016) sobota, 9 stycznia o 23:55

Troje młodych złodziei (Jane Levy, Dylan Minnette, Daniel Zovatto) włamuje się do domu niewidomego mężczyzny (Stephen Lang). Jak się okazuje, ma on swoją mroczną stronę, a włamywacze muszą walczyć o swoje życie.

Tytuł: Nie oddychaj (Don’t Breathe)
Reżyseria: Fede Álvarez
Występują: Jane Levy, Dylan Minnette, Daniel Zovatto, Stephen Lang

SUBLOKATORKA (1992) sobota, 16 stycznia o 22:00

Hedy Carlson pojawia się w mieszkaniu Allie Jones, kiedy kobieta naprawdę tego potrzebuje – właśnie wyrzuciła z domu swojego niewiernego chłopaka (Steven Weber), choć wciąż musi powstrzymywać się przed zadzwonieniem do niego. Hedy, której siostra bliźniaczka umarła, nieustannie poszukuje kogoś, kto mógłby ją dopełnić, a w sposobie bycia Allie widzi wszystko to, czego jej brakuje.

Hedy wprowadza się do mieszkania i powoli wkracza w najbardziej osobiste aspekty życia Allie. Kopiuje jej fryzurę i kolor włosów, by jak najbardziej upodobnić się do współlokatorki. Jednak gdy Allie godzi się ze swoim chłopakiem, ich niepisana umowa – by pomagać sobie w przetrwaniu w rozległej i często przerażającej miejskiej dżungli Nowego Jorku – zostaje zerwana, a sytuacja zaczyna iść w bardzo złym kierunku. Doprowadza obie kobiety do śmiertelnie niebezpiecznego konfliktu, z którego tylko jedna wyjdzie cało.

Tytuł: Sublokatorka (Single White Female)
Reżyseria: Barbet Schroeder
Występują: Bridget Fonda, Jennifer Jason Leigh

SUBLOKATORKA II (2005) sobota, 16 stycznia o 00:05

Młoda kobieta, której ostatnio nie dopisuje szczęście, wprowadza się do nowego mieszkania. Nie jest jednak świadoma faktu, że jej nowa współlokatorka jest aniołem śmierci, litościwą zabójczynią, która lubi wyprawiać swoich przyjaciół na tamten świat, by ulżyć ich cierpieniu.

Tytuł: Sublokatorka II (Single White Female 2)
Reżyseria: Keith Samples
Występują: Kristen Miller, Allison Lange and Brooke Burns

TOŻSAMOŚĆ (2003) sobota, 23 stycznia o 22:00

Kierowca limuzyny (John Cusack), gwiazda telewizyjna z lat 80., policjant przewożący mordercę, dziewczyna na telefon, para nowożeńców oraz rodzina w kryzysie – wszyscy znaleźli schronienie w motelu na odludziu prowadzonym przez nerwowego kierownika nocnej zmiany.

Ulga związana ze znalezieniem dachu nad głową szybko zostaje zastąpiona przerażeniem, gdy jedno po drugim zaczynają umierać. Bohaterowie szybko zdają sobie sprawę z tego, że jeśli chcą przeżyć, muszą odkryć tajemnicę, przez którą wszyscy znaleźli się w tym samym miejscu o tej samej porze.

Tytuł: Tożsamość (Identity)
Reżyseria: James Mangold
Występują: John Cusack, Ray Liotta, Amanda Peet, John Hawkes

DZIELNICA LAKEVIEW (2008) sobota, 23 stycznia o 23:45

Młode małżeństwo właśnie wprowadziło się do swojego wymarzonego domu w Kalifornii. Niestety jeden z bliskich sąsiadów, który nie akceptuje ich międzyrasowego związku, zaczyna atakować parę. Ten surowy, nerwowy, samotny ojciec i przy okazji oficer policji w Los Angeles, mianuje się sąsiedzkim strażnikiem. Jego nocne patrole i czujna obserwacja okolicy niektórym daje komfort i poczucie bezpieczeństwa, ale bardzo niepokoi nowożeńców. Natrętne ingerencje w ich życie zmuszają parę do podjęcia walki.

Tytuł: Dzielnica Lakeview (Lakeview Terrace)
Reżyseria: Neil LaBute
Występują: Samuel L. Jackson, Patrick Wilson, Kerry Washington

INTRUZI (2011) sobota, 30 stycznia o 22:00

Historia legendarnego, przerażającego demona porywającego dzieci, który terroryzuje rodziny
w dwóch europejskich miastach – Madrycie i Londynie. Obraz wyreżyserowany przez znakomitego hiszpańskiego reżysera Juana Carlosa Fresnadillo. W filmie występują nominowany do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Clive Owen oraz Ella Purnell, wcielająca się
w rolę dziewczynki nękanej przez bezimiennego potwora pragnącego nią zawładnąć.

Tytuł: Intruzi (Intruders)
Reżyseria: Juan Carlos Fresnadillo
Występują: Clive Owen, Carice van Houten, Daniel Brühl, Pilar López de Ayala, Ella Purnell

NĘDZNE PSY (2011) sobota, 30 stycznia o 23:55

David i Amy Sumner, hollywoodzki scenarzysta oraz aktorka, wracają do jej rodzinnego miasteczka na głębokim amerykańskim południu, by przygotować na sprzedaż dom zmarłego ojca kobiety. Na miejscu między małżonkami często dochodzi do spięć. Odradza się także stary konflikt
z lokalnymi mieszkańcami, w tym z byłym chłopakiem Amy – Charliem, który staje się zagrożeniem dla nich obojga.

Tytuł: Nędzne psy (Straw Dogs)
Reżyseria: Rod Lurie
Występują: James Marsden, Kate Bosworth, Alexander Skarsgård

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.