Sok z żuka 2 (Beetlejuice Beetlejuice) – 2024 - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Sok z żuka 2 (Beetlejuice Beetlejuice) – 2024

Sok z żuka to nadchodząca amerykańska komedia typu horror fantasy w reżyserii Tima Burtona na podstawie scenariusza Alfreda Gougha i Milesa Millara, opartego na opowiadaniu Gougha, Millara i Setha Grahame-Smitha.

Sok z żuka powraca! Tim Burton oraz Michael Keaton ponownie łączą siły przy filmie Sok z żuka 2, długo oczekiwana kontynuacja wielokrotnie nagradzanego Soku z żuka Burtona.

Keaton powraca do swojej kultowej roli u boku nominowanej do Oscara Winony Ryder (Stranger Things, Little Women) jako Lydii Deetz i dwukrotnej zdobywczyni nagrody Emmy Catherine O’Hara (Schitt$ Creek, Corpse Bride) jako Delia Deetz, a także nowych członków obsady Justina Theroux ( Gwiezdne wojny: Część VIII – Ostatni Jedi, Pozostali), Monica Bellucci (Spectre, filmy Matrix), Arthur Conti (Dom smoka) w swoim debiucie fabularnym, z nominowaną do nagrody Emmy Jenną Ortegą (Środa, Krzyk VI) w roli Córka Lydii, Astrid, i nominowany do Oscara Willem Dafoe (Biedne rzeczy, U bram wieczności).

Sok z żuka powraca! Po nieoczekiwanej tragedii rodzinnej trzy pokolenia rodziny Deetz wracają do domu w Winter River. Życie Lydii, wciąż nawiedzanej przez Sok z Żuka, wywraca się do góry nogami, gdy jej zbuntowana nastoletnia córka Astrid odkrywa na strychu tajemniczy model miasta, a portal do Zaświatów zostaje przypadkowo otwarty. Ponieważ w obu światach szykują się kłopoty, jest tylko kwestią czasu, zanim ktoś trzykrotnie wypowie imię Sok z żuka, a złośliwy demon powróci, by rozpętać swój własny rodzaj chaosu.

Sok z żuka 2 pojawi się na ekranach kin już 6 września 2024 roku.
Reżyser: Tim Burton
Scenariusz: David Katzenberg, Alfred Gough, Mike Vukadinovich, Seth Grahame-Smith, Miles Millar
Seria filmowa: Beetlejuice

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *