Stephen King zapowiada The Institute | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Stephen King zapowiada The Institute

Stephen King zapowiedział nową powieść. Premiera The Institute zaplanowana jest na wrzesień, a powieść ma liczyć 576 stron.

Opis: “W środku nocy, w domu przy cichej ulicy na przedmieściach Minneapolis, intruzi po cichu mordują rodziców Luke’a Ellisa i ładują go do czarnego SUV-a, Operacja zajmuje nie więcej niż dwie minuty, Luke obudzi się w The Institute w pokoju, który wygląda jak jego własny, z wyjątkiem tego, że nie ma okna, a za jego drzwiami są inne drzwi, za którymi są inne dzieci ze specjalnymi talentami – telekineza i telepatia – którzy dotarli do tego miejsca w taki sam sposób, jak Luke: Kalisha, Nick, George, Iris i dziesięcioletni Avery Dixon, wszyscy są w pierwszej połowie, inni, Luke dowiadują się, ukończył studia w “Tylnej Połówce”, “jak motel w płocie”, mówi Kalisha. “Zameldujesz się, ale ty nie “sprawdź.”

W tej najbardziej złowrogiej instytucji dyrektor, pani Sigsby i jej personel są bezwzględnie oddani wydobywaniu z tych dzieci mocy ich ekstranormalnych darów. Tutaj nie ma skrupułów. Jeśli pójdziesz dalej, dostaniesz żetony za automaty sprzedające. Jeśli nie, kara jest brutalna. Gdy każda nowa ofiara znika w Tylnej połówce, Luke staje się coraz bardziej zdesperowany, aby wyjść i uzyskać pomoc. Ale nikt nigdy nie uciekł z Instytutu.

Psychologicznie przerażający jak “Firestarter” i spektakularna dziecięca potęga “The Institute” to dramatyczna opowieść Stephena Kinga o dobrych i złych zamiarach w świecie, w którym dobrzy nie zawsze wygrywają.

(StephenKing.com )

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *