Surogatka – Louise Jensen - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Surogatka – Louise Jensen

Surogatka – Louise Jensen

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Data premiery: 2018-02-28

Kat i jej mąż Nick próbowali wszystkiego, żeby zostać rodzicami, i po kolejnej porażce są bliscy rezygnacji. Jednak niespodziewane spotkanie z Lisą, przyjaciółką z dawnych lat, daje parze ostatnią szansę na spełnienie marzeń.Tyle, że historia Kat i Lisy jest pełna tajemnic. A trudno uciec przed własną przeszłością…

Bohaterowie

KAT

„I tak po prostu, w kilku słowach, mój świat kruszy się na kawałki. Nick przygarnia mnie do siebie, mój żal wylewa mu się na ramię, koszula aż ciemnieje od łez”.
Kat niczego nie pragnie bardziej, niż tulić w ramionach swoje dziecko. Kiedy kolejna próba adopcji niemowlęcia kończy się fiaskiem, jest załamana. Wtedy w jej życie wkracza Lisa, przyjaciółka z dzieciństwa, z którą Kat nie miała kontaktu już bardzo długo. Przypadkowe spotkanie i propozycja surogacji ze strony przyjaciółki budzi w Kat nową nadzieję. Tyle że Lisa nie mówi jej wszystkiego… a sama Kat także ukrywa pewien sekret.

LISA

„Kiedyś cię nienawidziłam. Bardzo długo. Ale nawet nie za to, co się stało, bo to nie była twoja wina. Chyba raczej za to, że uciekłaś”.
Lisa jest pielęgniarką. Na co dzień żyje w małym miasteczku, w którym dorastała i skąd nigdy nie udało się jej wyrwać. Gdy niespodziewanie spotyka przyjaciółkę z dzieciństwa, wyjawia jej, że była surogatką. Urodziła dziecko parze, która nie mogła mieć własnego potomstwa. Widząc nadzieję w oczach Kat, Lisa oferuje swoją pomoc. Ale nie jest ona w pełni bezinteresowna.

NICK

„Ma na sobie dżinsy i białą koszulkę, włosy jeszcze nie wyschły mu po prysznicu. – Wyjdź za mnie, Katherine. Zaopiekuję się tobą. Będę dobrym mężem. Obiecuję”.
Nick jest właścicielem firmy deweloperskiej i prezesem fundacji, która pomaga ofiarom udarów. To właśnie tam poznał swoją żonę i z miejsca się w niej zakochał. I choć Kat początkowo odrzucała jego próby, Nick był konsekwentny. Jego łagodność w końcu przebiła twardą skorupę, w której zamknęła się Kat. Dziś razem walczą o dziecko, bo najważniejsze dla niego jest szczęście żony. Tyle że intencje Nicka nie są do końca czyste.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.