ŚWIĘTA z DRESZCZYKIEM W AMC - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

ŚWIĘTA z DRESZCZYKIEM W AMC

W grudniu sobotnie wieczory na kanale AMC będą wypełnione filmowymi hitami w gwiazdorskiej obsadzie. Oglądając „Miasto cienia” na ekranie zobaczymy Saoirse Ronan, Toby’ego Jonesa oraz Billa Murraya i przekonamy się, czy dwójce nastolatków uda się uratować miasto przed zagładą. Z kolei razem z Hugh Jackmanem wcielającym się w „Van Helsinga” wyruszymy na poszukiwanie wampirów i potworów. Ponadto będziemy mieć szansę dołączenia do Toma Cruise’a, który w filmie „Niepamięć” zmierzy się z misją ocalenia ludzkości. Kanał AMC zaprasza na seans z dwoma filmami w każdą sobotę od 22:00.

VAN HELSING (2004)
sobota, 12 grudnia o 22:00

Hugh Jackman w roli Van Helsinga, legendarnego XIX-wiecznego łowcy wampirów i wszelkiej maści potworów, który podróżuje do odległych i niebezpiecznych krain z misją pokonania zła. Na jego drodze stają klasyczne czarne charaktery – Drakula, potwór Frankensteina i Wilkołak – wszyscy oni powracają na srebrny ekran w tej epickiej opowieści, będącej mroczną mieszanką filmu przygodowego i horroru. U boku Jackmana pojawia się Kate Beckinsale, by towarzyszyć mu w krucjacie przeciwko ciemności.

Tytuł: Van Helsing
Reżyser: Stephen Sommers
Występują: Hugh Jackman, Kate Beckinsale,
Richard Roxburgh, Shuler Hensley

OSTATNI SMOK (1996)
sobota, 12 grudnia o 00:30

Dennis Quaid wciela się w postać średniowiecznego pogromcy smoków w tej epickiej opowieści fantasy, a na ekranie towarzyszą mu zdobywcy Nagrody Akademii Filmowej: Sean Connery oraz Julie Christie. Postać grana przez Quaida to pozbawiony złudzeń rycerz, który aby pokonać złego króla musi połączyć siły z ostatnim żyjącym smokiem, brawurowo powołanym do życia dzięki efektom specjalnym (nominacja do Nagrody Akademii Filmowej). Niesamowity film fantasy, który wciąga do swojego fascynującego świata!

Tytuł: Ostatni smok (Dragonheart)
Reżyser: Rob Cohen
Występują: Dennis Quaid, David Thewlis, Pete Postlethwaite, Julie Christie, Sean Connery

HULK (2003)
sobota, 19 grudnia o 22:00

Klasyczny bohater komiksów Marvela ożywa w epickim obrazie w reżyserii Anga Lee. Kiedy naukowiec Bruce Banner przemienia się w gigantyczną, niezwykle silną istotę, musi walczyć z siłami zła, jednocześnie zwalczając zło kryjące się w nim.

Tytuł: Hulk (The Hulk)
Reżyser: Ang Lee
Występują: Eric Bana, Jennifer Connelly, Sam Elliott, Nick Nolte

PRZERAŻACZE (1996)
sobota, 19 grudnia o 00:40

Opowieść o oszuście podającym się za medium, ktory łączy siły z trzema przyjaznymi duchami, by powstrzymać szalejącą zjawę mordercy, na którym wykonano wyrok śmierci. „Przerażacze” to rzadki przypadek filmu, w którym komedia z powodzeniem łączy się z horrorem. Reżyserem obrazu jest Peter Jackson, laureat nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, który nadał opowieści unikalny styl.

Tytuł: Przerażacze (The Frighteners)
Reżyser: Peter Jackson
Występują: Michael J. Fox, Trini Alvarado, Peter Dobson, John Astin

NIEPAMIĘĆ (2013)
sobota, 26 grudnia o 22:00

Akcja filmu „Niepamięć” rozgrywa się w odległej przyszłości na Ziemi, która zmieniła się nie do poznania. Po konfrontacji z przeszłością, bohater filmu walczy o ocalenie ludzkości i wstępuje na drogę poznania i odkupienia.

Tytuł: Niepamięć (Oblivion)
Reżyser: Joseph Kosinski
Występują: Tom Cruise, Morgan Freeman, Andrea Riseborough, Olga Kurylenko

R.I.P.D. AGENCI Z ZAŚWIATÓW (2013)
sobota, 26 grudnia o 00:25

Laureat nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Jeff Bridges i Ryan Reynolds w filmie akcji „R.I.P.D. Agenci z zaświatów”, wcielają się w role dwóch gliniarzy wysłanych przez Wydział ds. Wiecznego Spoczynku, aby służyć i chronić żywych przed coraz bardziej niszczycielskim szeregiem dusz odmawiających pokojowego przejścia na drugą stronę.

Tytuł: R.I.P.D. Agenci z zaświatów (R.I.P.D.)
Reżyser: Robert Schwentke
Występują: Jeff Bridges, Ryan Reynolds

„MORDERCZO DOBRE ŚWIĘTA”

• NARZECZONA DLA KSIĘCIA  05.12.2020 22:00
• MIASTO CIENIA 05.12.2020 23:55
• VAN HELSING 12.12.2020 22:00
• OSTATNI SMOK 12.12.2020 00:30
• HULK 19.12.2020 22:00
• PRZERAŻACZE 19.12.2020 00:40
• nIEPAMIĘĆ    26.12.2020 22:00
• R.I.P.D. AGENCI Z ZAŚWIATÓW 26.12.2020 00:25
Share
Tags:,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.