Szokujący horror z Sundance „Koko-di Koko-da” już w serwisach VOD! - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Szokujący horror z Sundance „Koko-di Koko-da” już w serwisach VOD!

Jedna z oryginalniejszych rzeczy jakie widziałem w ostatnich latach. Odważny, wyluzowany, niesamowity i wykreowany dzięki czarnej magii.

Patryk Karwowski, Po napisach

„Koko-di Koko-da” jest jak koszmar, z którego nie można się uwolnić.

Albert Nowicki, His Name Is Death

Johannes Nyholm przyrządził smakowitą potrawę filmową, która potrafi wykręcić mózg na drugą stronę!

Oskar Dziki, Magivanga

Prawdziwa petarda emocji, która potrafi rozszarpać wnętrze widza i zostawić w nim sporą dziurę.

Mateusz Cyra, Głos Kultury

Szokujący film, którego nie da się zapomnieć!

Prezentowane na festiwalu Sundance „KOKO-DI KOKO-DA” już w serwisach VOD

Sensacja festiwalu Sundance i jeden z najbardziej oryginalnych i intrygujących horrorów ostatnich lat, w którym dostrzec można silne wpływy Davida Lyncha czy Larsa von Triera. Wstrząsająca i hipnotyzująca upiorną aurą historia o stracie, traumie i żałobie, opowiedziana niczym najgorszy senny koszmar, w którym spirala przemocy nakręca się do ekstremum. Drugi film cenionego szwedzkiego reżysera Johannesa Nyholma, autora nagrodzonego podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego „Olbrzyma”. Niedający o sobie zapomnieć obraz okrzyknięty filmowym bękartem „Dnia świstaka” i „Babadooka”.

Pogrążeni w żałobie Tobias i Elin wyruszają pod namiot, aby zbliżyć się do siebie i spróbować uratować rozpadające się małżeństwo. Na miejscu, zamiast wyczekiwanej sielanki, zastają troje cyrkowych artystów, którzy wciągają ich w wir okrucieństwa, upokorzeń i psychicznego terroru.

„Koko-di Koko-da” pokazywane było w polskich kinach w ramach 4. Przeglądu Horroru Fest Makabra. To ogólnopolskie wydarzenie prezentujące najciekawsze i najoryginalniejsze dokonania światowego kina grozy ostatniego sezonu. W programie wydarzenia znajdują się mrożące krew w żyłach filmy z różnych stron świata, a większość z nich pokazywana jest w Polsce premierowo.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.