T.T. – Piotr Kulpa #PATRONUJEMY #KONKURS - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

T.T. – Piotr Kulpa #PATRONUJEMY #KONKURS

KONKURS T.T.

Konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarz powieści T.T. Piotra Kulpy, wydanej przez Videograf.

Aby wziąć udział w losowaniu musicie opowiedzieć prawidłowo na nasze pytanie:

Z ilu tomów składa się Mroczne siedlisko, powieść grozy autorstwa Piotra Kuply ?

Odpowiedzi przesyłajcie na nasz adres konkurs@kostnica.com.pl w tytule maila wpisując KONKURS T.T. – do dnia 07.12.2017.

Po tym terminie rozlosujemy zwycięzców, a wyniki podamy na tej stronie.


„– Lupka, nie ma, słyszysz, nie ma takiego potwora, którego nie można odesłać z powrotem! Bo wszystkie potwory lęgną się w naszych głowach. Trzeba tylko wrócić, odszukać go, złapać za mordę i…”
Paweł Lupka, bohater nowej powieści Piotra Kulpy, to mężczyzna zdezorientowany kryzysem wieku średniego, uwikłany w sidła własnych pragnień, dręczony koszmarnym snem niewiadomo skąd. Czy potwory, które go nawiedzają, są w istocie jedynie mieszkańcami jego głowy? A co, jeśli to my, ludzie, jesteśmy potworami zamieszkującymi wyobraźnię innych? Czy, jak w bajkach dla grzecznych dzieci, miłość pomoże przezwyciężyć zło? Wejdź w świat Pawła Lupki. Zobaczysz, jak wiele miejsc was łączy, jak wiele macie wspólnych tajemnic, na ile wspólnych pytań znajdziecie odpowiedź. Kto wie, może właśni Ty zrozumiesz, czym są i skąd wzięły się tajemnicze znaki, pojawiające się niespodziewanie w codzienności bohatera.

ZWYCIĘZCY: Krystian Poźniak, Magdalena Kruszyńska, Natasza Małecka

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.