The Nightmare Before Christmas: Beyond Halloween Town: The Story, the Characters, and the Legacy Tima Burtona - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

The Nightmare Before Christmas: Beyond Halloween Town: The Story, the Characters, and the Legacy Tima Burtona

The Nightmare Before Christmas: Beyond Halloween Town: The Story, the Characters, and the Legacy Tima Burtona zostanie opublikowane w twardej oprawie i e-booku 22 sierpnia nakładem Epic Ink.

Napisany przez Emily Zemler ( The Art and Making of Aladdin , Disney Princess: Beyond the Tiara ) z przedmową Tima Burtona, zagłębia się w magię The Nightmare Before Christmas i kulturę, która narosła wokół niego z okazji 30. rocznicy .

Książka zawiera ekskluzywne wywiady z Burtonem, kompozytorem/śpiewającym głosem Jackiem Skellingtonem, Dannym Elfmanem, aktorką Sally Catherine O’Hara, animatorami, rzeźbiarzami i innymi artystami biorącymi udział w filmie oraz muzykami z albumu Nightmare Revisited .

Co jest takiego fascynującego w Jacku Skellingtonie? Dlaczego miłość między Sally i Jackiem rezonuje z tak wieloma osobami? Pełnometrażowy, poklatkowy film o Dyniowym Królu z Miasta Halloween, który ma obsesję na punkcie świętowania Bożego Narodzenia, to fascynująca muzyczna i miłosna historia, która przewyższyła oryginalny film i urzekła świat. Od nieprawdopodobnej opowieści po sympatycznych bohaterów, twórczość Tima Burtona przekształciła się w styl życia, obejmujący modę, gry wideo, gry karciane i planszowe, koncerty na żywo, uroczystości tematyczne w Disneylandzie, a nawet epizody w innych filmach.

Z oryginalną przedmową samego Tima Burtona, The Nightmare Before Christmas: Beyond Halloween Town Tima Burtona celebruje film i kulturę, która narosła wokół niego, za pomocą ekskluzywnych i oryginalnych wywiadów.

Zagłęb się w magię Halloween i Bożego Narodzenia w historii opowiadanej przez nieprawdopodobnych bohaterów, która rozpoczęła się 30 lat temu. Ta pięknie zaprojektowana książka na stolik kawowy z pewnością urzeknie zarówno zagorzałych, jak i zwykłych fanów.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *