Upiorne opowieści po zmroku / Scary Stories to Tell in the Dark 16.08.2019 | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Upiorne opowieści po zmroku / Scary Stories to Tell in the Dark 16.08.2019

Oto jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów roku! Wizjonerskie dzieło wyobraźni Guillermo del Toro – twórcy przełomowych obrazów: „Kształt wody” i „Labirynt Fauna”. Za kamerą wyprodukowanych i napisanych przez zdobywcę Oscara „Upiornych opowieści po zmroku” stanął André Øvredal, reżyser mrożących krew w żyłach horrorów „Autopsja Jane Doe” i „Łowca trolli”. W obsadzie zobaczymy aktorów znanych z: „Breaking Bad”, „Igrzysk śmierci” i „Orange Is the New Black”. „Upiorne opowieści po zmroku” to ekranizacja kultowych opowiadań grozy, łącząca klimat „Stranger Things”, przewrotność dzieł Stephena Kinga i motywy rodem z najkrwawszych miejskich legend. Koszmarne historie przebudzą się do życia 16 sierpnia, ale już dziś ich krwawy posmak daje zwiastun „Upiornych historii po zmroku”. Rzecz tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.

Data premiery: 16 sierpnia 2019 (Polska)
Reżyseria: André Øvredal
Na podstawie: Scary Stories to Tell in the Dark
Budżet: 40 milionów USD
Studia filmowe: Entertainment One, CBS Films

Obsada:
Zoe Colletti
Michael Garza
Gabriel Rush
Austin Abrams
Dean Norris
Gil Bellows
Lorraine Toussaint

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *