ZWIERZĘTA – zagadkowy thriller twórcy „Wymyku” – w serwisach VOD - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

ZWIERZĘTA – zagadkowy thriller twórcy „Wymyku” – w serwisach VOD

Znany z doskonałego „Wymyku” z 2011 roku Greg Zgliński serwuje widzom schizofreniczną jazdę bez trzymanki utrzymaną w stylu filmów Davida Lyncha i Romana Polańskiego. „Zwierzęta” to polsko-austriacko-szwajcarska koprodukcja czerpiąca z bogatego skarbca puzzle films, czyli filmowych zagadek, które za pomocą ciekawych narracyjnych rozwiązań zmuszają widza do nieustannego aktualizowania wiedzy o bohaterach i zamieszkiwanym przez nich świecie.

Nick i Anna nie radzą sobie z kłopotami w małżeństwie, a remedium na ich problemy ma być półroczny wyjazd do Szwajcarii. Ona ma poszukać spokoju do pisania książki, on ma odnaleźć nowe inspiracje dla prowadzonej przez siebie restauracji. Przy dźwiękach sympatycznej muzyki dochodzącej z kabrioletu uśmiechnięci i zadowoleni wjeżdżają wprost do tunelu szaleństwa. Katalizatorem wydarzeń jest wypadek – potrącenie owcy – rozpoczynający spiralę zagadek i niedorzeczności.

„Zwierzęta” od 12 czerwca będą dostępne na platformach:

Player, Canal+, NCplus Go, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, Multimedia Polska, Vectra, Chili, Netia, Inea, Toya.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.