Bloodshot Odrodzenie tom 1 – Kolorado - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Bloodshot Odrodzenie tom 1 – Kolorado

Poznajcie Bloodshota, faceta na dnie, pijącego i wciągającego kokę, który kiedyś był super żołnierzem, a teraz zostanie superbohaterem.

Dzięki wydawnictwu KBOOM, polski czytelnik może poznać superbohatera Bloodshota z uniwersum Valiant. Ray Garrison bo pod takimi danymi poznajemy Bloodshota w serii Odrodzenie, to pogrążony w swoich paranojach psychiczny wrak.

W tomie Kolorado przeszłość, od której uciekał, dogania Raya co będzie prowadzić do odrodzenia Bloodshota. Pierwszy tom wydany przez KBOOM, pierwotnie składał się z 5 zeszytów, mistrzowsko narysowanych i pokolorowanych. Sama opowieść ma świetny, brutalny scenariusz, zachęcający do sięgnięcia po kolejne części serii.

Nanity Bloodshota uczyniły go niepowstrzymaną maszyną do zabijania. Obdarowując go nadludzką siłą, szybkością, wytrzymałością i zdolnościami regeneracji, Projekt Duch stworzył broń idealną. Idealny produkt na rynku zabijania. Dziś Bloodshot jest jedynie cieniem dawnego siebie. Wybrał życie na wygnaniu, gdzie próbuje pogodzić się zarówno ze swoją przeszłością, jak i niedawnymi wydarzeniami które doprowadziły go na skraj szaleństwa. Lecz gdy wybucha epidemia napadów, których sprawcy zdają się wyglądać podejrzanie podobnie do Bloodshota, poczucie winy zmusza go do zatrzymania incydentów, nawet jeśli ceną jest powrót do życia które niemal go zniszczyło.

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Mico Suayan
Tłumaczenie: Adam Rzatkowski
Wydawnictwo: KBOOM
Liczba stron: 140
Format: 170×260 mm
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-951721-1-3 Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 49,00 zł
Premiera: 16 listopada 2018
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Bloodshot Reborn #1-5

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *