Dying Light 2 STAY HUMAN – 4 lutego 2022 - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Dying Light 2 STAY HUMAN – 4 lutego 2022

Wirus wygrał, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Miasto, jedna z ostatnich ludzkich osad, próbuje na nowo stworzyć pozory normalności.

Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Przeszłość pozostawiła w Tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie Cię w sam środek wojny. Decyzje, które podejmiesz, wpłyną na ludzi i świat wokół Ciebie, jednak bez względu na to, dokąd Cię zaprowadzą, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem.

Rozległy otwarty świat
Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, poziomy oraz różnorodne lokacje i odkryj nowe ścieżki i ukryte przejścia.

Wybory i konsekwencje
Kształtuj wygląd oraz przyszłość Miasta za pomocą swoich wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń.

Cykl dnia i nocy
Poczekaj na zmrok, aby przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, ale nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste.

Kreatywna i brutalna walka
Wykorzystuj parkour, aby zyskać przewagę nawet podczas najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę.

Tryb kooperacji dla 2-4 graczy
Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry lub dołączaj do już istniejących i sprawdź, do czego doprowadziły wybory inne niż twoje.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.