FINAŁOWY ODCINEK 4. SEZONU FEAR THE WALKING DEAD JUŻ 1 PAŹDZIERNIKA | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

FINAŁOWY ODCINEK 4. SEZONU FEAR THE WALKING DEAD JUŻ 1 PAŹDZIERNIKA

Już 1 października o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, stacja AMC wyemituje finałowy, 16. odcinek, drugiej części 4. sezonu „Fear the Walking Dead” (powtórka tego samego dnia o 22:00). Morgan stara się znaleźć w sobie siłę, by pomóc przyjaciołom znajdującym się w wielkiej potrzebie, zanim będzie za późno. Autorami scenariusza do odcinka zatytułowanego „…I Lose Myself” są Andrew Chambliss i Ian Goldberg, a reżyserem Michael E. Satrazemis.

Pierwsza połowa 4. sezonu rozpoczęła się od sceny, w której przy ognisku siedzi jedna osoba,
a zakończyła się spotkaniem wokół niego dziewięciu postaci. Bohaterowie, którzy rozpoczęli swoją podróż w odosobnieniu, zetknęli się ze sobą w nieoczekiwany sposób i znaleźli się w miejscu, w którym nigdy by się nie spodziewali znaleźć razem. W drugiej połowie sezonu odkryją, kim są, zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy, a także dowiedzą się, w jakim kierunku będą dalej podążać. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi, a nawet naturą. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, miłości, złamanych serc, straty i jak się okaże – także nadziei.

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace i Jenna Elfman.

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *