Ghostbusters: Oficjalna książka kucharska - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Ghostbusters: Oficjalna książka kucharska

Ghostbusters: The Official Cookbook:

Od wielkomiejskich smakołyków po smakołyki z małych miast, nakarm swojego międzywymiarowego demona w formie bufetu z przepisami inspirowanymi zjawiskami paranormalnymi w pierwszej w historii oficjalnej książce kucharskiej Pogromcy duchów ! Do kogo zadzwonisz… do jedzenia?! Ta książka kucharska zawiera ponad 50 przepisów inspirowanych ukochanym filmem Pogromcy duchów z 1984 roku i kontynuuje teraźniejszość dzięki Ghostbusters: Afterlife. przekształcić Nowy Jork w babilońską dystopię.

opis wydawcy

Ale nie są sami — mają towarzystwo nowej generacji pogromców duchów, takich jak Phoebe, Trevor, Podcast i Lucky, które uratowały Summerville w stanie Oklahoma przed drugim przyjściem Gozera! W rzeczywistości to właśnie podcast jest, no cóż, podcastem, który inspiruje tę książkę! Teraz on i Ray przeszukują archiwa Pogromców duchów i nagrywają nowe odcinki, aby ożywić pyszne, nowe i stare potrawy grupy.

Dzięki soczystym kolorowym zdjęciom oraz zabawie i duchowi filmów, Ghostbusters: Oficjalna książka kucharska to pozycja obowiązkowa zarówno dla smakoszy, jak i fanów zjawisk paranormalnych.

50+ PRZEPISÓW: Zawiera ponad 50 ekscytujących i kuszących przepisów — od pikantnych przekąsek po pyszne desery; niezapomniane dania, które potrafią oswoić najstraszniejsze apetyty.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA: Pakiety z apetycznymi kolorowymi zdjęciami przepisów.

PRZEPISY NA KAŻDY POZIOM UMIEJĘTNOŚCI: Pogromcy duchów: Oficjalna książka kucharska zawiera przepisy skierowane do każdego domowego kucharza; od początkującego do doświadczonego szefa kuchni, każdy znajdzie coś dla siebie. 

OFICJALNA LICENCJONOWANA KSIĄŻKA KUCHARSKA: Stworzona we współpracy z Sony Pictures Entertainment i Ghost Corps, jest to jedyna oficjalnie licencjonowana książka kucharska Ghostbusters. 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *