Horyzont zła – Haylen Beck premiera: 23.05.2018 # PATRONUJEMY | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Horyzont zła – Haylen Beck premiera: 23.05.2018 # PATRONUJEMY

Wstrząsająca opowieść o matce poszukującej zaginionych dzieci!

 „Jeden z najlepszych debiutów tego roku. Polecam”

– Harlan Coben

„Rewelacyjny dreszczowiec. Samotna kobieta, koszmarny rozwój wypadków, wysoka stawka, niemalejące napięcie i zadowalający koniec. Nie ma nic lepszego“.

– Lee Child, autor powieści o Jacku Reacherze.

 Samotna matka ucieka ze swymi dziećmi od znęcającego się nad nią psychicznie męża. Kiedy na odludziu w Arizonie zatrzymuje ją budzący grozę szeryf, sytuacja wymyka się spod kontroli i kobieta zostaje aresztowana. Jej dzieci znikają bez śladu, a policja twierdzi, że matka jechała w aucie sama… FBI i policja stanowa oskarżają ją o morderstwo. Ruszają poszukiwania ciał dzieci, a media przedstawiają matkę jako potwora.

Tymczasem wiadomość o zaginionych dzieciach trafia do mężczyzny, u którego wywołuje ona wspomnienia podobnych wydarzeń z jego życia. Danny Lee postanawia pomóc matce w jej walce o odzyskanie dzieci, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo…

O autorze:

HAYLEN BECK to pseudonim uznanego pisarza, który ma na swoim koncie nominację do Edgara i nagrodę „Los Angeles Times“. Jego książki trafiały na listy hitów roku takich dzienników jak „The New York Times“, The Los Angeles Times“ czy „The Boston Globe“.

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *