Najnowsze wrześniowe konkursy | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Najnowsze wrześniowe konkursy

Już jutro startujemy z nowymi konkursami, będą w nich do wygrania płyty DVD z filmami ufundowanymi przez Imperial CinePix – GHOST IN THE SHELL i LIFE.

Ghost in the Shell (2017)

Scarlett Johansson występuje w roli głównej w widowiskowym filmie Ghost in the Shell, osadzonym w świecie przyszłości, w którym technologia pozwala udoskonalać ludzi. Wierząc, że została wyrwana z objęć śmierci, Major (Johansson) staje się pierwszym przedstawicielem nowego gatunku: ludzkim umysłem zamkniętym w sztucznym ciele opr do walki z cyberprzestępczością. Ścigając groźnego przestępcę, dokonuje szokującego odkrycia – twórcy zataili prawdę o jej przeszłości, by mieć nad nią pełną kontrolę. Major nie wie już, w co ma wierzyć, lecz nie cofnie się przed niczym, by poznać swoją prawdziwą tożsamość i zemścić się na korporacji, której miała służyć.

KONKURS GHOST IN THE SHELL

Oto obiecany konkurs, który organizujemy razem z  Imperial CinePix. Konkurs trwa od 12.09 do 21.09.2017. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć na nasze pytanie a odpowiedź wysłać na nasz adres konkurs@kostnica.com.pl. PYTANIE KONKURSOWE: Ile książek przedstawiamy w naszym najnowszym zestawieniu na październik? link do zestawienia TUTAJ ODPOWIADAJĄC w tytule wiadomości koniecznie wpiszcie KONKURS GHOST IN THE SHELL. Wśród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców – nagrodami są płyty DVD z filmem GHOST IN THE SHELL.  ZWYCIĘZCY:  Monika Podgórna, Arkadiusz Wolszczak

 

Life (2017)

“Life” to fascynujący, trzymający w nieustannym napięciu thriller sci-fiction o grupie naukowców na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, których misja przekształca się w prawdziwy koszmar, gdy odkrywają gwałtownie rozwijająca się, niezwykle inteligentną formę życia, która spowodowała wyginięcie życia na Marsie, a teraz zagraża nie tylko załodze, ale życiu na Ziemi.

KONKURS LIFE

Drugi z konkursów, który organizujemy razem z  Imperial CinePix. Konkurs trwa od 12.09 do 21.09.2017. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć na nasze pytanie a odpowiedź wysłać na nasz adres konkurs@kostnica.com.pl. PYTANIE KONKURSOWE: W jakim filmie Jake Gyllenhaal zagrał rolę Donalda ?  ODPOWIADAJĄC w tytule wiadomości koniecznie wpiszcie KONKURS LIFE. Wśród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców – nagrodami są płyty DVD z filmem LIFE. Andrzej Dubicki, Filip Ruszewski

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *