Nowy horror Darrena Lynna Bousmana, twórcy hitów PIŁA II, III i IV. ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY od 21 czerwca na VOD | | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Nowy horror Darrena Lynna Bousmana, twórcy hitów PIŁA II, III i IV. ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY od 21 czerwca na VOD

Twórca trzech części „Piły” – Darren Lynn Bousman powraca kolejną propozycją dla fanów kina grozy, sakralnym horrorem „Zakon Świętej Agaty”. Najnowszy obraz reżysera to prawdziwy, „rozpędzony roller coaster strachu” (Bloody Disgusting) o klimacie dusznym jak kadzidło i czarnym jak zakonny habit. To film, który przyprawi o dreszcze i palpitacje serca nawet najtwardszych miłośników horrorów. Jak napisał Morbidly Beautiful: „Wstrzymacie oddech ze strachu”. Premiera filmu na VOD już 21 czerwca.

Mary (debiutująca na dużym ekranie Sabrina Kern) – młoda, ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej (Carolyn Hennesy) i ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?

Reżyseria: Darren Lynn Bousman („Piła II”, „Piła III”, „Piła IV”)

Scenariusz: Clint Sears („Tales of Halloween”)

Obsada: Sabrina Kern, Carolyn Hennesy („Terminator 3: Bunt maszyn”, „Legalna blondynka 2”, „Klik: I robisz, co chcesz”), Courtney Halverson („Dolina nieumarłych”, „Cybernatural”, „Keith”), Trin Miller („Captain Fantastic”, „The Gamers: Hands of Fate”), Lindsay Seim („Naznaczony: rozdział 2”, „Blackbird”), Hannah Fierman („SiREN”, „V/H/S”)

Share

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *