Rutger Hauer w grze OBSERVER_ | KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

Rutger Hauer w grze OBSERVER_

Rutger Hauer w roli Daniela Lazarskiego – głównego bohater gry >observer_

W 1982 r. zagrał Roya Batty w ŁOWCY ANDROIDÓW Blade Runner – tym razem w grze, która rozgrywa sie w cyberpunkowym Krakowie udzielił swojego wizerunku Danielowi Lazarskiemu.

Gwiazda kultowego „Łowcy Androidów” wciela się w protagonistę w najnowszej cyberpunkowej produkcji studia Bloober Team. Rutger Hauer wystąpi w grze >observer_, którą na polski rynek w pudełkowej wersji na PC wprowadzi 16 sierpnia Wydawnictwo Techland. Prezentujemy zwiastun i polską okładkę gry.

73-letni holenderski aktor podłożył głos pod postać Lazarskiego – tytułowego Observera, którym pokieruje gracz – a także użyczył bohaterowi swego wizerunku. Oprócz Hauera w grze występuje Arkadiusz Jakubik, wcielający się w dozorcę krakowskiej kamienicy, w której Lazarski zostaje uwięziony podczas śledztwa, mającego zaprowadzić go do zaginionego syna. Światową premierę gry ustalono na 15 sierpnia. Pudełkowa wersja PC, której zawartość zostanie ujawniona niebawem, na półkach sklepowych pojawi się dzień później.

Akcja >observera_ ma miejsce w futurystycznym Krakowie Anno Domini 2048. Fabuła futurystycznego horroru rzuci gracz w świat, w którym hakować można nie tylko komputery, ale także ludzi. Jak czuje się ktoś, zdolny wnikać w umysły złoczyńców i ich ofiar? Takim kimś jest właśnie Lazarski. Zdolny do zaglądania w mroczne lęki innych i działający w ramach jednostki neuronowych detektywów – elitarnej i finansowanej przez potężne korporacje. Fabuła >observer_ to oryginalna historia, umiejętnie przenosząca polskie realia na grunt cyberpunkowej poetyki, charakteryzująca się wyjątkową stylistyką retro science-fiction i inspirowana kultowymi dziełami gatunku.

W Polsce >observer_ w wydaniu pudełkowym dostępny będzie na PC od 16 sierpnia. Gra ma polską, kinową wersję językową.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *