The Last of Us Part II – GRAMY - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

The Last of Us Part II – GRAMY

Platformy: PlayStation 4
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Producent: Naughty Dog

WCIĄGAJĄCA FABUŁA

Chcesz poznać dalsze losy bohaterów The Last of Us? Druga odsłona kultowej gry z elementami survival horroru odkrywa przed graczem trudne życiowe wybory Ellie, która 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części podejmuje walkę z grupą kultystów. Wszystko w otoczeniu brutalnego postapokaliptycznego świata.

EMOCJONUJĄCA ROZGRYWKA

Znajdź sposób na pokonanie krwiożerczych mutantów i innych niebezpieczeństw – każda decyzja Ellie ma wpływ na rozwój wydarzeń, a zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników, ulepszenia umiejętności oraz tworzona podczas gry broń umożliwiają rozgrywanie scenariuszy na wiele różnych sposobów.

ROZBUDOWANY ŚWIAT

Sprawdź, jak zmienił się krajobraz Stanów Zjednoczonych po epidemii pasożytniczego grzyba – zobacz zrujnowane Seattle oraz inne lokacje wypełnione naturalnymi przeszkodami, takimi jak wysoka trawa, pokryte roślinnością wieżowce czy nieprzystępne, obsypane śniegiem pustkowia.

NOWE WYDARZENIA

Przenieś się do postapokaliptycznych Stanów Zjednoczonych i poznaj wydarzenia, które mają miejsce 5 lat po zakończeniu pierwszej części The Last of Us.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *