NOWA KOLEKCJA OD DE AGOSTINI – „MARVEL MOVIE COLLECTION”! - KOSTNICA - POZORNIE MARTWA STREFA || Kostnica.Com.PL

NOWA KOLEKCJA OD DE AGOSTINI – „MARVEL MOVIE COLLECTION”!

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini możesz skompletować figurki postaci z uniwersum Marvela w skali 1:16. Iron Man, Hulk, Spider Man, Kapitan Ameryka czy Czarna Wdowa – to tylko kilka postaci, których figurki pojawią się w tej kolekcji.

Niezwykle wierne podobizny bohaterów udało się uzyskać dzięki starannemu procesowi, który wymagał obszernej dokumentacji, biegłości artystycznej i nieustannego nadzoru ze strony Marvel Studios. Efekt jest niesamowity – każda figurka została stworzona z niezwykłą starannością i z zachowaniem właściwych proporcji między postaciami.

Zamów kolekcję w przedsprzedaży na stronie – https://bit.ly/deag-marvel – i otrzymaj dodatkowy prezent – figurkę Groota! Użyj kodu – MARVELPROMO!

Te oficjalne kolekcjonerskie figurki są wykonane z żywicy metalicznej i ręcznie malowane. Przedstawiają najważniejszych dobrych i złych bohaterów filmów Marvel Studios.

Każdy model opracowany na podstawie obszernej dokumentacji fotograficznej i skanów sylwetki o bardzo dużej rozdzielczości. Dzięki temu udało się uzyskać bardzo wierne podobizny filmowych bohaterów.

Co warto podkreślić – kolekcja jest na licencji Marvela i wydawana po raz pierwszy w Polsce.

Każdy kolejny numer kolekcji składa się z oryginalnej figurki oraz zeszytu, z którego dowiesz się wszystkiego o danym bohaterze oraz o grającym go aktorze. Dzięki fascynującej lekturze poznasz wypowiedzi reżyserów, scenarzystów i aktorów. Dowiesz się jak powstawały kultowe filmy Marvel Studios. To prawdziwa gratka dla pasjonatów uniwersum Marvela!

Warto zamówić prenumeratę, ponieważ oprócz niższej ceny, otrzymasz wyjątkowe prezenty. Wśród nich: 3 plakaty filmowe, segregator na zeszyty kolekcji, podstawka na figurki, figurka Rocketa i metalowe pudełko Marvela.

W ofercie prenumeraty PREMIUM otrzymasz natomiast aż 9 dodatkowych figurek bohaterów w skali 1:16: Iron Monger, Thanos (Infinity War), Smart Hulk, Surtur, Hulkbuster Iron Man, Thanos (Endgame), Korg, Cull Obsidian, Hulkbuster 2.0.

Zamów kolekcję w przedsprzedaży na stronie – https://bit.ly/deag-marvel – i otrzymaj dodatkowy prezent – figurkę Groota! Użyj kodu – MARVELPROMO!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *